Jump to content

Evrovizija 2012


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    113

  • Frank Pembleton

    71

  • Feindouno

    70

  • hattori

    68

Navlace idiote. Manki si, manki du... vide da se igra na njih pa trpaju. Tako je citav svijet* pojeo govno kad je Lena dobila.*kladionicarski
A jok, ima nas koji smo stavili lepe parice na nju pre finala. I onda prosle godine prvi (i poslednji) put poslali glas da je pocastimo.
Link to comment
Ali majko mila hoce li vise umreti ovaj eurodens, jebote skoro svaka pesma (koja nije bila kukumavka) bila je u tom fazonu!
Neće, dok god je talent show-a. Bar pola kandadata su bivši učesnici Idola ili tako nekog programa.
Link to comment
A jok, ima nas koji smo stavili lepe parice na nju pre finala. I onda prosle godine prvi (i poslednji) put poslali glas da je pocastimo.
Jasno, igrao sam i ja na nju @ 6.Onda godinu nakon toga sugavi Francuz bio prvi favorit, otprilike kao Svedska danas a zavrsio u donjoj polovini.
Link to comment

Hm, definitivno je moj lični favorit Italijanka. Očekujem dobar plasman Španije, domaćinke i verovatno Švedske Merlin Mensonke i Černobilskih (ok, znam da je to u Ukrajini, al nisam mogao da odolim ;)) Baba. Kaliopi je odlična, ne znam samo da li će to misliti i Evropa, ali joj želim visok plasman. Žex bi mogao visoko, a bogami i Moldavac :)E, da - nije loš ni Engleski deda. Decentno, melodično, '68 bi oduvao konkurenciju.

Link to comment

Italijanka bila dobra, ali glas sa mobilnog i sa fiksnog je otišo za makedonsko milfovče.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...