Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2012


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    113

  • Frank Pembleton

    71

  • Feindouno

    70

  • hattori

    68

Ето, Рођо, дође вријеме да навијам за Хрватску :wub:Nina-Badric.jpg
Kliku je trošak za Fotošop svakako opravdan, lots of majliđ tu kavr.
Link to comment

Bog i Hrvati.

Ipak, Ninina je izjava stigla rano jutros:"Ponosna sam svim svojim srcem na cijelu svoju ekipu koja je svih ovih tri mjeseca disala sa mnom. Večeras sam bila mirna, sretna i Bogu zahvalna što smo napravili nastup na koji smo bili ponosni. Hvala HRT-u, pratećim vokalima (Ivana Čabraja, Jelena Majić i Danijela Večerinović), plesačima (Igor Barberić, Dinko Zec), Anti Geli, Kseniji Vrbanić, Saši Jokoviću i Miji Majhenu što su ostavili svoje srce za mene ova tri mjeseca. A najveće hvala mojoj publici iz svih dijelova svijeta koja je digla svoj telefon za mene. Hvala Elizabeth Homsi na povjerenju koje mi je dala.Moja osobna satisfakcija je u tome što su svi glazbenici večeras bili tužni što nisam s njima u finalu. Švedska, Portugal, Bosna i mnogi drugi su večeras bili nesretni što sam ispala, no ja znam da Bog krivim crtama piše pravo. Zahvalna sam Bogu na ovome iskustvu, a beskrajno hvala svim ljudima koji su me nosili sve ove dane rečenicom “Nina se voli, nebo se moli"", izjavila je Nina Badrić nakon što se nije uspjela plasirati u finale.

Nisam neki religionist, ali zar bajbl ne kaže nešto o zazivanju božjeg imena uzalud?

Edited by king louie
Link to comment

Ja ne verujem sta su neke zemlje u stanju da posalju na tu 'euro'viziju. U ovom drugom polufinalu jedino sto je bar malo licilo na pesmu je Srbija, Makedonija i Svedska, ostalo su komotno mogli i random da izaberu, sto je ziri najverovatnije i radio. A tek odluka vecine da peva na engleskom, kakve to ima veze sa predstavljanjem svoje izvorne muzike, razlicitosti stilova razlicitih naroda?

Link to comment
Ja ne verujem sta su neke zemlje u stanju da posalju na tu 'euro'viziju. U ovom drugom polufinalu jedino sto je bar malo licilo na pesmu je Srbija, Makedonija i Svedska, ostalo su komotno mogli i random da izaberu, sto je ziri najverovatnije i radio. A tek odluka vecine da peva na engleskom, kakve to ima veze sa predstavljanjem svoje izvorne muzike, razlicitosti stilova razlicitih naroda?
molim te da više ne pišeš na ovom svetom topiku...
Link to comment
kakve to ima veze sa predstavljanjem svoje izvorne muzike, razlicitosti stilova razlicitih naroda?
Hehe danas čitam komentare, jedna kaže, muzički sam obrazovana, ovo natjecanje je odavno izgubilo kulturni značaj :lol:, druga veli, ovo je parada kiča :roflmao:. Ali ja nisam uskogrud kao ovaj Teacher. Mene kukanje zbog nivoa i muzičke kvalitete raduje jednako kao i samo veličanstveno natjecanje.
Link to comment
Kliku je trošak za Fotošop svakako opravdan, lots of majliđ tu kavr.
Не спорим, али ми је свакако једна од факозовнијих Хрватица. Пјесма јој је пак ниђе везе, босанска исто. Ово као да су се сви Балканци удружили и носили црно и пјевали тужбалице. Ид'те у курац, пошаљите нешто да љуља.
Link to comment
samo da primetim da je "nas" predstavnik po obicaju smrtonosno dosadan i da moze samo da sanja pobedu.
Jes' da pobedi pa da RTS mora da finansira sledece odrzavanje Evrovizije, si normalan...Zeljko je tu da uzme neko respektabilno 5. ili 6. mesto, i da svi budemo srecni. Pa mi od 2008. namerno saljemo (sa mozda jednim izuzetkom) ili neke respektabilne dosade (Jelena Tomasevic, sada Zeljko) ili nesto sto nema sansu da pobedi (onaj Marko Kon). Nismo jedini, evo danas je spanska predstavnica rekla da "nije vreme da Spanija pobedi" jer bi joj to samo nabilo trosak na vrat u vreme krize.Inace sto se tice Zeljkove pesme - Kiki Lesendric pokraden! Ona jedna melodija je maznuta od Pilota 100%, krene, taman zazvuci da je to to, i onda kada treba da se zavrsi kako treba, samo se prekine i zvuci nedovrseno. Elem, los plagijat.Inace zao mi sto nije prosla Bugarka sa svojim presmesnim deklamovanjem "volim te" na 10 jezika...
Link to comment

Po cemu je Nemacka dobra? Ajde da kazem svoju prognozu: 1. VB (vreme bi im bilo da pobede), 2. Simpaticne ujdurske bakice (dobice glasove sirom ex SSSR - a, jer niko drugi tamo nema dobru pesmu) 3. Svedska (Skadinavski blok + pesma se lako pamti iako ona to bas lose izvodi), 4. Italija (svidja mi se), 5. Srbija (ne moram da objasnjavam), eventualno na dobar plaman mogu da racunaju Dankinja, Turska (zbog dijaspore), Grkinja #1 i Grkinja #2 i to bi bilo to, ostalo je tu da popuni broj.

Edited by jolanda.kirschner
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...