Jump to content
IGNORED

zašto imati decu?


dekss

Recommended Posts

+1(jednostavne misli i jednostavni postupci ne podrazumevaju praznu glavu bez sumnji i dilema)
Nebitna, zelim da ti odgovorim, ali te molim da prethodno sredis quotes. Tesko mi je ovako da snadjem. Mislim da je vreme za edit ograniceno na pola sata. @ Glas RazumaN hoces kokice? :lolol:
Link to comment
Nebitna, zelim da ti odgovorim, ali te molim da prethodno sredis quotes. Tesko mi je ovako da snadjem. Mislim da je vreme za edit ograniceno na pola sata.@ Glas RazumaN hoces kokice? :lolol:
pa da znam sredila bih
Link to comment
pa nisam ni mislila da iko treba da se meša. odluka je lična, ali je treba preispitati i razmisliti da li je konačna.Pa ako je licna, cemu tudji komentar da je treba preispitati?
zato što je ovo forum na kome se postavljaju teme o kojima se diskutuje, ljudi daju svoje mišljenje o raznim stvarima. tako i ja. svi komentari koji nisu tvoji su tuđi. postoje i oni koji su dobronamerni i koji misle da svojim savetom mogu nekome da pomognu dok ne bude kasno. posebno oni koji su učili na svojim i tuđim greškama. eto čemu.
Link to comment
Ok, nema veze.. zelis da otezas neprijatelju. Razumem strategiju. :DOdgovoricu, ali kasnije.
što, je l' smo mi u svađi?nemam bre pojma kako se to radi. i da sam htela da otežavam ne bih uspela.nemoj da šiljiš pero protiv mene. nisam ti neprijatelj. izvini ako si to tako doživela.
Link to comment
zato što je ovo forum na kome se postavljaju teme o kojima se diskutuje, ljudi daju svoje mišljenje o raznim stvarima. tako i ja. svi komentari koji nisu tvoji su tuđi. postoje i oni koji su dobronamerni i koji misle da svojim savetom mogu nekome da pomognu dok ne bude kasno. posebno oni koji su učili na svojim i tuđim greškama. eto čemu.
Pa to i pitam, cemu diskusija koja podrazumeva vrednovanje necije licne odluke? Srpski receno, ko je tebe ovlastio da delis savete? :DNiko ti nije trazio pomoc, mozda je logicno zakljuciti da nije ni potrebna? To je elementarna pristojnost i postovanje tudje privatnosti, ako nista drugo.Mada jos cudniji od dusebriznika su mi oni koji njihovo misljenje uvazavaju i ozbiljno shvataju, pa jos i diskutuju i nesto se kao brane i opravdavaju.Let's agree to disagree, al onda ubismo ovaj plemeniti topik, a ko zna do kakvih sve zakljucaka i prosvetljenja nas moze odvesti -_-
Link to comment
Pa to i pitam, cemu diskusija koja podrazumeva vrednovanje necije licne odluke? Srpski receno, ko je tebe ovlastio da delis savete? :DNiko ti nije trazio pomoc, mozda je logicno zakljuciti da nije ni potrebna? To je elementarna pristojnost i postovanje tudje privatnosti, ako nista drugo.Mada jos cudniji od dusebriznika su mi oni koji njihovo misljenje uvazavaju i ozbiljno shvataju, pa jos i diskutuju i nesto se kao brane i opravdavaju.Let's agree to disagree, al onda ubismo ovaj plemeniti topik, a ko zna do kakvih sve zakljucaka i prosvetljenja nas moze odvesti -_-
pa možda si ti u pravu, ali čemu onda iznošenje bilo kakvog mišljenja na ovoj ili nekoj drugoj temi? čemu onda forum?dušebrižnik je nekako pežorativno. smisli blaži izraz. kada nešto proglasiš "elementarnom pristojnošću", onda znači da sam ispala elementarno nepristojna. a mislim da nisam nepristojna osoba. razmiliću o ovome. sve u svemu, čini mi se da ti je ton grub, a za to nema potrebe.
Link to comment
to nema veze sa 'objektivnim' stanjem vec kako ljudi percipiraju svet oko sebe. sasvim je moguce da neko veruje da ovaj svet ide dodjavala. ljudi su se jebali kao zecevi nakon WW2 uvereni da je najgore sto je ikada zadesilo svet iza njih danas dosta ljudi veruje da ce svojoj deci ostaviti gori svet od onoga koji su zatekli i u kojem su ziveli.
pre 6 meseci napisah
тужно је што је збиља таква да много младих управо овако размишља.
i sada, kada pogledam sranja koja se oko nas dešavaju strahujem nad budućnosti svoje moguće unučadi. svet definitivno ide u qrac svojim ponašanjem prema prirodi, grabežom za boljom pozicijom, površnošću, nebezbednošću golog života i gomilom drugi stvari.zaista mi je milo što neću doživeti da gledam borbu za egzistenciju onih još nerođenih. i, nikada mi nije palo na pamet da deci i njihovim partnerima (svi su prebacili 30) nabacujem nešto u stilu: "deda bi da ljulja unuče".ovo ludilo oko nas, na primer ova paljenja ambasada ili ta nesreća u ovči, stvarno me nagoni na misao da budućnost i nije neka.
Link to comment

Tema je postavljena klizavo da ne mož klizavija biti. Svaki odgovor i komentar je u stvari suprotan nečijem stavu i vodi u soljenje pameti. Sve su to duboko lične stvari i opredeljenja, možda je bolje ključ na temu dok neko ne strada

Link to comment

Ne shvatam, zasto bi nekome ko zeli/ne zeli da ima decu smetalo sta misli neko o tome, pogotovo na nekom forumu na internetu? Mozda neko ne voli da bude ni sa kim, sto mnogi smatraju nenormalnim, ali zasto bi tog nekoga bilo briga sta ti 'mnogi' misle o njemu?Ja sam vec odgovorila na pitanje koji su razlozi zasto ljudi imaju zelju da budu roditelji, a to je tema koju je postavljac teme imao u vidu. So, come back, a kauc ostavite za momenat sastanka sa L.P.

Link to comment

1 hipotetičko pitanje:Da si lezbijka, da li bi ti smetalo da se na ovom forumu dopušta da se homoseksualci nazivaju nenormalnima?E pa i ovo je isto. Davanje dijagnoza je protiv jebenih pravila foruma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...