Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

a i odabrali su ko prava deca :D 

šećer će im samo napraviti nestabilnost šećera u krvi i onda još veću glad 

ali tena ipak spašava stvar sa brašnom. 

 

da li crveni i dalje imaju koke ? i hranu za koke ?

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

Water covers about 71% of the earth's surface. 97% of the earth's water is found in the oceans (too salty for drinking, growing crops, and most industrial uses except cooling).

...

Water Facts - Worldwide Water Supply.

 

Pored onog za kontinente, netačno je i za sisare i skakanje. 

Onako iz glave, pored slona ne mogu da skaču ni nilski konj ni lenjivac. Verovatno ih ima još. 

https://www.usgs.gov/special-topics/water-science-school/science/how-much-water-there-earth

Ovde piše 2,5% slatke vode ukupno, a i u mnogim drugim izvorima sam nailazio na takav podatak (između ostalog i u Dukićevoj Hidrologiji). Pitanje se odnosilo na slatku vodu, a ne na količinu vode van Svetskog mora. Doduše vidim i izvore koji pišu o približno 3% slatke vode.

 

Suštinski je najgenijalniji takmičar. Plavi su svakako kompletnija ekipa i to prikazuju već nedeljama.

Link to comment

@Facundo Orellana evo gledam i bukvalno je šaroliko, 2,5 ili 3 u procenama, svakako zanemarljiva razlika a njih dvoje su oboje napisali isto tako da ne možeš da kažeš tako decidno da je pogrešno kad postoji i podatak od 3%.

naravno da postoji mogućnost da su lupili, nebitno.

 

Večerašnji poligon dosta težak, čak je rezultat baš tesan. Vladimir i Nevena, jako čudno da su se takmičili samo jednom mada se ona nešto baš smorila i mislim da bukvalno nije htela opet da ide jer joj je ono gađanje bilo za nevericu. Nađa nakon tri dana jahanja stigne i zabode pre nje, pa stvarno da se smoriš. 

Stefan je mag Survivora i delovalo mi je da polako gubi strpljenje za luzere iz svoje ekipe. Tomislav koji se prosro od ždranja i nada se nečemu laganijem dobija svoj “poligon iz snova” :lolol: Stevan koji po običaju pada čim nešto ne može da izdrži njegovu masu, džaba posle sve kad Loco poludi i vitla onim čudom 3/3-4.

Mina je stvarno beznadežan slučaj, mada mi je žao jer je imala šansu protiv Tene ali je rođeni baksuz i to je tako.

Spoiler

Falim te bože, u najavi za sledeću emisiju sam videla da se vraća Maša

 

plavi uzeli tortu jer se lepo vidi da su siti i obesni. da zahvale Teninom IQ što će imati leba sutra.

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, svigirbor said:

Steva komentariše gadjenje?
Kakav ljigavac!
Zašto niko nema danca da mu kaže "batice, najgori si"?

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka


 

Stefan je nakon igre na traženi komentar izjavio da u njegovom timu svi daju maksimum igrama, pa koliko ko može.

Meni zvučilo to malo zapakovano ironično, baš zato što se dohvatio tog aspekta: "davanje maksimuma".  Stefan pokazuje prilično strpljenje kad objašnjava svoje iskustvo na tek pređeni poligon više je okrenut ka Branku i Mini, a i drugima koji mu prišli bliže, dok Stevana ni ne pogleda, a ovaj uvek na nekoj distanci, uvek udaljen kad imaju "tajmaut".

Deluje mi kao da je Stefan digao ruke od savetovanja aktivnom sportisti, ono: ako ja kao sin trebam da učim ćaleta kako se deca prave....

 

Stefan osim u fizičkim zahtevima poligona, odličan i u socio disciplini "mesto u stadu". Koliko doprinosi u kampu, ne znam. Kad je taktika u pitanju nije imao iskušenje da otvori karte kao na primer Goran ili Tena, gde nekom moraš da se zameriš. Verujem da Stefan ide u najuži izbor finala, a Stevana će nakon Branka nominovati kad budu bili muški crveni na tapetu.

  • +1 1
Link to comment

da se ne ponavljam Stevicu će nominovati tek kad ne budu imali nikakvog drugog izbora 

iz nekog razloga pleme je opčinjeno njime, muškarcima imponuje, a žene su pomalo zaljubljene u njega.

evo i naša Val mu nalazi opravdanja već 40 dana

 

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Faking Tena uvek pobeđuje ovako za milimetar, pa dokle bre više :frust:Mada, ne može se reći da je to baš slučajnost, očito ne gubi glavu i ostaje smirena pod pritiskom. Svakako MVP prošle igre. 

Nevena je pokidala prvi deo poligona i onda se načisto pogubila oko onih šipki i mentalno se isključila. Ko bi rekao da će od svih baš Nađa postati penicilin za nju :D

Nađa je odlično gađala, vrlo smireno i precizno, ali već na onom mostiću je pravila zaostatak koji se tokom poligona samo povećavao, prva dva puta je prošlo, treći put jbg. 

Iznenadio me je Vladimirov poraz i nastup uopšte, ali OK, svako ima pravo na loš dan. 

 

Stefan je stvarno nestvaran takmičar. 

  • +1 1
Link to comment

da li je moguće zamisliti da recimo ekipa koja je osvojila imunitet, odlučuje ko će biti kandidovan iz poražene ekipe ? 

 

to bih volela da gledam :evil: 

 

Ed 

Šta mislite, koga bi nominovali plavi a koga crveni ?

Da li bi išli na najjače karike ?

Edited by dùda
Link to comment
2 hours ago, Sara said:

da se ne ponavljam Stevicu će nominovati tek kad ne budu imali nikakvog drugog izbora 

iz nekog razloga pleme je opčinjeno njime, muškarcima imponuje, a žene su pomalo zaljubljene u njega.

evo i naša Val mu nalazi opravdanja već 40 dana

Ja volim da kontriram a posebno ne volim čoporativne napade i kad im ima mesta i kad nema. A razočaraću te - ne sviđa mi se Stevan, bukvalno vidim Šapića kad ga pogledam i blja.

 

Goran i Toma pa čak i Roko su mi izgledom 10 kopalja ispred njega. Svakako te fizičke simpatije ostavljam kome su bitne. 

Link to comment

pa ovde svakako nema osnova za kontru čak ni za one koji vole da kontriraju

dečko je totalni promašaj tako da što se mene tiče dzaba mu sto je lep, a lep je

 

 

Link to comment

pa to je stvar ukusa

krupan muškarac sa crnim očima i kosom na glavi obično ima prolaz, ako nije totalni glupan naravno.

Fakat čovek ima lepe crte lica. Nije mi tu ništa nejasno. Što je iritantan to je druga priča.

Meni se dopada i kako MIna izgleda iako mi se ne dopada kao takmičarka u survivoru

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...