Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

bzvz mi je što tek saznajem da u plavom timu (btw šta im je sa imenima plemena?) svi stalno kukaju, to nešto nisam očitavao ranije. 

mislim tomislav je bio nekako nečujan, a juče smo čuli da mu je bazalni metabolizam 3600 😂

mislim jebiga, ti fitnes frikovi nisu ekonomični. lepo se slikaju ali a-a. 

ili ova što traži čokoladu 😱

Link to comment
12 minutes ago, nisam ja said:

 a juče smo čuli da mu je bazalni metabolizam 3600 😂

i ja sam se iskidala na ovo :D 

 

plavi su pukli poprilično, ali ne sumnjam da će naši naći načina da izgube za imunitet :lolol:

Link to comment

večerašnja igra je snaga. proterivanje nekakvog ovna. 

znači scenario u kom plavi poručuju crvvenima da trebaju jesti još pasulja ne bi trebao bit realan. 

Link to comment
6 hours ago, Halvard said:

Mislim i da su ukapirale da im je taktička greška da prepuštaju svojim muškarcima inicijativu da biraju jer je tu konkurencija izjednačenija, dok kod crvenih devojaka ima slabih tačaka koje bi se mogle iskoristiti. 

Upravo. Zato je Sumeja popizdela, kaže stalno ja stojim i čekam da mene bira neko (M&M), pa sad više neću, izlazim i biram ja (I onda su se preslišavale ko je tamo beatabilan) 

 

Plavi tim je osvojio harpun itd, ali ne ide im često riba a Nika se i otrovala ražom. Crveni jedu mnogo raznovrsnije i imaju jaja svaki dan što je ko kuća. 

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

Crveni jedu mnogo raznovrsnije i imaju jaja svaki dan što je ko kuća. 

:ohmy: 

pa koliko su oni to dobili koka ?

ili su to neke turbo koke što nose tri jaja dnevno :lolol:

Link to comment

pa neće jajima ni na 30 stepeni biti ništa za tri dana

mogu da ih zakopaju u pesak :D

 

a za tri dana taman da nakupe za neku kajganicu 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, gone fishing said:

U kom frizideru cuvaju ta jaja na 30 u hladu :happy:

ne drže ih na plaži deset dana nego par, toliko mogu da izdrže. 

dobro nisi pitao kako se jaja ne nose pokvarena, pošto je kokoška toplokrvna životinja.

 

 

@dùda tako i rade, ili skupe 10 pa skuvaju.

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

A šta je sa pasuljem, skuvali su ga za popodne, pa pošto su dobili sendviče, ostavili ga za sledeći dan?

Ima da bude od njega kisela čorba. 😁

Link to comment
5 hours ago, nisam ja said:

a ni taj rant mi nije jasan. 

one biraju, a ja čekam da budem birana. 

nekad ti biraš, nekad tebe biraju... 

 

Za Sumeju sam baš primetio da dugo nikog nije birala, samo nju uzimaju, i to Milica uglavnom ima pik na nju. :D Doduše, uspela je jednom da je pobedi, čini mi se.

Mislim da je Goranov stav da sve njihove devojke mogu da osvoje bod (mada samo Nika ima realne šanse protiv M&M, i to 50-50 u najboljem slučaju, a sad im se Jovaninim ulaskom dodatno zakomplikovala računica), pa se uglavnom fokusiraju na to koga će muškarci birati. 

 

Malo je čudna situacija u plavom plemenu, crkoše gladni, a onda Tena mrtva hladna u borbi za namirnice izjavi kako je uživala brčkajući se u vodi i da joj pobeda nije bila u prvom planu. Kapiram da ona možda lakše podnosi glad, ali ovo je i timska igra. Kao da im je terala inat što kukaju. 

Link to comment

Definitivno se razlikuju emisije (posebno delovi gde su plemena na ostrvu). Osnov ili ti veći deo je isti (ako ima svadje, raspravi i sl.) ali drugi deo nije.
Sinoć na Cro verziji su plavi pevali pred spavanje: Merlina, Ivanu Banfić i Seku Aleksić... Čak su cure imale i koreografiju.

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

Link to comment
Definitivno se razlikuju emisije (posebno delovi gde su plemena na ostrvu). Osnov ili ti veći deo je isti (ako ima svadje, raspravi i sl.) ali drugi deo nije.
Sinoć na Cro verziji su plavi pevali pred spavanje: Merlina, Ivanu Banfić i Seku Aleksić... Čak su cure imale i koreografiju.

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka


Gde moze da se gleda ta verzija?
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...