Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

eno neki klinjoslav u bembari sinoć ubio devojčicu na pančevačkom putu po istom receptu ko i mitrović jr

živote, bolje da jutros nisam ni otvarala štampu

Link to comment

pretpostavljam da je blic u pitanju?

ja ih ne posecujem otkad im je guranje hronike u glavne vesti postala praksa.

 

jebali ih klikovi, komentari, tiraz i borba sa novostima i ostalim djubristem.

Link to comment

Juče mi na Vencu naišao auto iz suprotnog smera, to viđam 1 godišnje, možda i ređe. Sreća pa smo bili u različitim trakama. Sreli smo se u krivini, sad je sve ozelenelo i prilično je nepregledno, nema šanse da bi odreagovao. Promenio sam traku par sekundi pre nego što sam ga sreo, jebena sreća.

Link to comment

pretpostavljam da je blic u pitanju?

ja ih ne posecujem otkad im je guranje hronike u glavne vesti postala praksa.

 

jebali ih klikovi, komentari, tiraz i borba sa novostima i ostalim djubristem.

ma jok, novosti. vidi pod beograd

mamlazi

Link to comment

takvih bolesnika kolko voliš...

slično mi se danas desilo, samo s druge strane pešačkog pa gledam bambusa u oči gde će pravo na mene, neverovatno

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ha da, a fali deo snimka da to i dokažem..

 

Ova Multipla je zapravo išla kao drugi auto ispred mene, skrenula desno kod pumpe, napravila polukružno odmah posle skretanja i zviznula na tek zatvoreno crveno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

21 godina, audi A8, 160 km/h sa Mišeluka preko mosta... Spominju se i promili... Ubio troje dece od 20 godina na licu mesta.

Treba napraviti šikanu od betonskih blokova na oba kraja mosta, da tatini sinovi ubijaju samo sebe.

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

Tu postoji ta potpuno suluda situacija u kojoj se ti recimo od Fruške gore uključuješ na Mišeluk gde su svakodnevno u toku moto trke i likovi opušteno idu sumanutim brzinama. Pogled ti mora stalno biti na retrovizoru. Scene kao iz filmova s tim da tamo to obične rade u nekim pripizdinama a ovo je glavna saobraćajnica prema centru grada koji pretenduje da bude ozbiljan. Policija ne postoji, ali zato umeju da se zavuku u osam ujutro sa radarom u to dupe gde im je start i pecaju ljude koji nisu spustili brzinu na 60. Potpuna govna.

 

edit

 

fotka sa ubičinog fejsa

 

1452129_10201915142911994_1981166718_n.j

Edited by čekmeže
Link to comment

strasno jbte

 

pa zar nije bila vec neka slicna jeziva nesreca na mostu slobode pre nekoliko meseci..isto neki klinjac,bmw,160km/h,ubio nekoliko ljudi,subota ujutru...?

 

trebalo bi staviti lezece policajce na mostu i na silasku sa njega.jedno 15 kom..

Link to comment

Ne, ne treba postavljati ležeće policajce i usporavati saobraćaj nego stojeći policajci treba da rade svoj posao. Ništa drugo.

Ti imaš deo glavne gradske saobraćajnice koji se svakodnevno uzurpira od ludaka na 2 i 4 točka za njihovo iživljavanje i nikom ništa i tako godinama. Pa na silasku sa mosta je policijska stanica i jebe im se pravo, i policiji i vozačima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...