Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

ili je "rulet" opet aktuelan
:ph34r:pa zar rulet nije kroz beogradsku kapiju?a kakav je to rulet kada su dve trake i kroz tunel,misim opušteno može sve da se izbegne...osim ako nisi samoubica Edited by ivy
Link to comment
:ph34r:pa zar rulet nije kroz beogradsku kapiju?a kakav je to rulet kada su dve trake i kroz tunel,misim opušteno može sve da se izbegne...osim ako nisi samoubica
Pa i ja znam za kapiju. I raskrasnicu Stražilovske i Maksima Gorkog. Ovo još nism čuo, ali ima smisla. Treba ceo most i tunel provozati u kontra smeru, nije to nimalo naivno, bez obzira što ima dve-tri trake.Inventivnost kretena je često zapanjujuća.
Link to comment

odavno je ta foraja sam imao bliski susret sa idiotomzvao 92, pa me odjebaliu stvari, ja sam njih odjebao kada su poceli da me satiru trazenjem mojih podataka kroz sitna crevca

Link to comment

radim nocomi svasta vidim sa prozora kad radimfenseri sa kolima koji u principu nisu opasni kao pesadija, ali u kolima...par dusa je otputovalo zahvaljujuci njima navijaci, opasna pijana ekipa koja lomi sta moze i izaziva drugeopasni kao pesaija, nisu motorizovani

Link to comment
ili je "rulet" opet aktuelan
Ako je ovo istina dobijam neodoljiv poriv da... mp ce bolje objasniti. Nista me ne nervira vise od tih majmuna koji rizikuju zivote drugih, ni krivih ni duznih, i usput ih neodoljivo bole kurac za to.
Link to comment
  • 1 month later...

Nekoliko poslednjih dana je potpuna katastrofa. Svaki dan se desi neka saobraćajka sa smrtnih ishodom.Nisam primetio da se neko iz ministarstva saobraćaja ili policije oglašava ovim povodom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...