Jump to content
IGNORED

Uređenje interijera


Mister No

Recommended Posts

ja bih ti preporučila i kišu (fiksna glava iznad tvoje glave) i slušalicu (pokretni tuš). u praksi se pokazalo da je zgodno da imaš oboje.ako ne nađeš takav model, prodavac će ti reći kako da napraviš frankenštajna koji će biti podesan za svaku moguću namenu. ja sam kod sebe tako uradila.

  • +1 1
Link to comment

jel neko nekad kupio ili video uživo ove elastične navlake za nameštaj?

ima lepih šarenih, ali se plašim da ne ispadne neki totalni šareni kurton

ima i malo skupljih, plišastih

e948e62196e1c5e08f16d527e1ec7a321c38c304

712+4e-FZpL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Link to comment
17 minutes ago, slepa živana said:

jel neko nekad kupio ili video uživo ove elastične navlake za nameštaj?

ima lepih šarenih, ali se plašim da ne ispadne neki totalni šareni kurton

ima i malo skupljih, plišastih

e948e62196e1c5e08f16d527e1ec7a321c38c304

712+4e-FZpL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg


Prenosim mudre reči moje pokojne babe: “Ako je jeftino ne valja. Ako je skupo možda valja.” 
 

Meni se svidja plišani :wub:

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Boksi said:


Prenosim mudre reči moje pokojne babe: “Ako je jeftino ne valja. Ako je skupo možda valja.” 
 

Meni se svidja plišani :wub:

prva sumnja mi je da može ovako uredno da se navuče kao što je na reklami, ali to nije presudno

ako je materijal za ove obične neplišane kao kupaći kostim na primer, na tome baš ne bih volela da sedim

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, slepa živana said:

prva sumnja mi je da može ovako uredno da se navuče kao što je na reklami, ali to nije presudno

ako je materijal za ove obične neplišane kao kupaći kostim na primer, na tome baš ne bih volela da sedim

 

Uzeo sam ja pre par godina i zadovoljan sam skroz. Može da se navuče uredno i knap, ako se od upotrebe tu i tamo malo zaroza jednim pokretom se opet upasuje. I materijal je ok mada je to verujem bolje videti uživo jer ima ih siguro različitih.

  • Hvala 1
Link to comment

Sad sam bila na Sajmu nameštaja. Nekako otužno. Velikih izlagača nema jer je navodno industrija nameštaja u krizi i ne isplati im se da izlažu. Hm. 

Ima, doduše, izloženih lepih komada, umetničkih dela, za koje bih morala da prodam bubreg. Ili dva. Ali lepo je videti. I naravno, štandovi na kojima možete dobiti sve informacije u vezi sa kupovinom novogradnje u blizini i na Zlatiboru.

Sve u svemu, 2/10 uz pokoju suzu.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Pojedini proizvodjaci sad organizuju svoje sajmove, sami ili u saradnji sa jos par, valjda ih ovi na sajmu deru pa im se ne isplati... A svakako svi daju te sajamske popuste u ovo vreme, izlagali ili ne.

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, petaras said:

Pojedini proizvodjaci sad organizuju svoje sajmove, sami ili u saradnji sa jos par, valjda ih ovi na sajmu deru pa im se ne isplati... A svakako svi daju te sajamske popuste u ovo vreme, izlagali ili ne.


Znam. Ali nije to to. Sajam je Sajam :cry:

Link to comment

Da li neko ima iskustva sa restauracijom/reparacijom starih unutrasnjih vrata (čamovina, postavljena negde 70ih)? Trebao bi mi neki stolar ili firma koja ima sa time iskustva.

 

Imam 6 komada, nisu u dobrom stanju (godine jbg), ali mislim da bi mogla da se dovedu, ali ne znam sta to prakticno znaci. Ne bih da ih menjam ako postoji alternativa.

Edited by dunja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...