Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Detroit...jbga debil HC...
Jeste on takav kakav jeste ( i danas pokaz'o), ali bio je i prosle sezone tu, a Detroit je svejedno delovao bas obecavajuce.Furali imidz "losih momaka", citav tim lozana...Delovalo je da znaju kuda idu i sta hoce.Ocekivao sam da ce ove sezone overiti diviziju.GB mi je onako, Cikago, po navici, mnogo buke ni oko cega, 'Sota se trazi...Problem je sto Lajonsi igraju kao da su se vratili Vrscu.Ravnica.Monotonija.Depresija.
Link to comment

I u ovoj utakmici, kao i u prošloj, Hjuston moli da ga protivnik pobijedi, ali kao i Džeksonvil za vikend, ni Ditroit ne pokazuje volju za tako nečim :D

Link to comment

Citav mec odlicno sibanje OL Hjustona ( posebno levi bok Braun i Smit) i DL Detroita ( a mislim Sua).Poceo mec naj penaldzija lige. :DInace, London Fledzer otvorio momacki.Leta mu je 30 i 7.

Link to comment

meni super ono pravilo.svaki put kad tim postigne sumnjivi TD njihov trener treba da izbaci red flag, popase 15yds kazne ali nema review-a.edit: beasley = poor man's wes welker :)

Edited by buffalo bill
Link to comment

Veliki Santana Moss :Hail:RG3 je bog otac, ima maksimalan passer rating na polvremenu. Mada jeste imao dosta srece kod nekih pasova.Konacno da i mi navijaci/simpatizeri Redskinsa imamo cemu da se radujemo i nadamo. A mogla je jos koja pobeda vise da se ima da Morgan nije bio moron u St.Louisu ili da nisu dopustili Cruzu da im pobegne onomad. Jos da je Orakpo zdrav pa da ima i nekog pass rusha...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...