Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

zanimljivo. ako je odgovarajuci projektil, mora da zaboli. ne bih se ja s ovim salio...
kad bi kenjada imala jos projektila ka pikoleta bila bi velesila a ostali bi izazivali da ih bombarduju sto cesce. :naughty:
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ma brate na FP sajtu imaju samo ove nove hipsterke, kežualke niko ne jebe. kupio ih u Kralja Petra u Timberlandu, my shop of choice for all things Perry (except Katy :wub: ). 6500 din. a ima i par opasnih majica :drool:

Link to comment
ma brate na FP sajtu imaju samo ove nove hipsterke, kežualke niko ne jebe. kupio ih u Kralja Petra u Timberlandu, my shop of choice for all things Perry (except Katy :wub: ). 6500 din. a ima i par opasnih majica :drool:
Te kežualke su mi za vas matore, nego planiram 'vako neke hipsterke, ali mi do sada nije palo na pamet da vidim šta ima Perry, niti gde bi moglo da ima. Dakle, okej, čekautovaću Timberlandiju, fajn.Alternativa su možda neke K-Swiss, ali precenjene su ove godine (prethodne 'tike sam kupio kad sam slučajno naleteo na 50% snižene, jer je onda cena oko realne) i prodaju pretežno šrot-modele za treći svet. <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...