Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Jbg, kanda je ovaj svet pravljen za hobite. Ne secam se kada sam poslednji put kupio patike koje mi se stvarno svidjaju, uglavnom uzimam ono cega ima po toj velicini. A valjda se pretpostavlja da glomazni ljudi nisu estete i da moze da im se uvali svakakvo govno.

Link to comment

isto vazi za sve ekstreme, mrsave, debele, nogate i kratkonoge, a bogami vec godinama i za sasvim realne i mnogobrojne zene koje ne ulaze u farmerke br 29. uopste ne znam za kakve teorijske tinejdzerke butici nabavljaju robu.ne tice se cipela, al eto.

Link to comment
Pridružujem se Nikodijevoj kuknjavi; nosim 47 i naći crne, plitke/duboke kožne patike bez roze zvezdica, štrumpfova i sličnih gluposti je naučna fantastika. :cry:
На исту ствар ми се жалио колега који носи 36.
Link to comment

Znaci, "oni" izracunaju neki prosek, tj. naprave racunicu sta bi mogla da bude najisplativija ciljna grupa, pa onda gadjaju samo to, a ostali koji se ne uklapaju neka kukaju sto nisu krojeni po pretpostavljenim standardima, hodaju goli, bosi, jednom recju neka se zlopate...

Link to comment
На исту ствар ми се жалио колега који носи 36.
Taj bar moze da kupuje u decijim radnjama, cenim da ce bolje proci nego ja.
Link to comment

Nogati članovi familije (49 i 48) i nogati drugar (48) se obuvaju u Nike outletu kod starog Merkatora i onim sportskim radnjama u bloku 24 uz auto-put, kažu da je tamo najveći izbor.Raj je nositi 44.

Link to comment
Nogati članovi familije (49 i 48) i nogati drugar (48) se obuvaju u Nike outletu kod starog Merkatora i onim sportskim radnjama u bloku 24 uz auto-put, kažu da je tamo najveći izbor.Raj je nositi 44.
Ma kakvi, to uz autoput je lazna 48. Tj. tako pise u tom sektoru, ali u stvarnosti nije ni 46. Tamo nisam nasao nijedne. A kod starog Merkatora nisam ni proveravao, valjda mi je suvise blizu pa racunam da sigurno nema :D
Link to comment
Nogati članovi familije (49 i 48) i nogati drugar (48) se obuvaju u Nike outletu kod starog Merkatora i onim sportskim radnjama u bloku 24 uz auto-put, kažu da je tamo najveći izbor.Raj je nositi 44.
Da vidjao sam dobar izbor u outlet u goce delceva kuda skrece 16-ica....Ono koda Costa coffe-a
Link to comment
Taj bar moze da kupuje u decijim radnjama, cenim da ce bolje proci nego ja.
То и ради, ама кад нађе нешто да му одговара изнутра, споља све неке сличице, цветићи и керефеке.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...