Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

de ima ovo
ja ih pazario u beču u jednoj radnji u zibenšternštrase. nisam ni znao za ovaj model, davali ga upola cene (šeset ojra) i reko - daj! kapiram da može lako da se naruči preko neta. ekstremno udobne btw.
Link to comment
  • 1 month later...

jesmo ono utvrdili da je lacoste obuca krs? to vazi barem za patike, a bogami sumnjiva je i ostala obuca.ali mnogo mi se svidjaju, premda inace bas ne volim ovaj otvor na prstima:AAAADE9XuqAAAAAAATE32g.jpg?v=1298554464000svakako bih cekala snizenje, ali ako neko do tada kupi pa mu se raspadnu, nek mi javi da se ne zajebem i ja :)

Edited by morgana
Link to comment
javi da se ne zajebem i ja :)
neverovatno, ne samo da su iste cipele u pitanju, nego je isti i tok svesti :lol: plus sto mi zapravo najvise smeta taj krokodil koji se vidi...a vidi ove rodjake.http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=185005&rangeid=1484videla sam ih pre dve godine na zeni u kafani i nisam mogla da skinem oci s njih. crni kratko sisani pa tvrdi solidni plis, strava izgledaju uzivo. to je vivijan vestvud radila za ovu melissu. jedino nikako da utvrdim da l su unutra gumenjaci sto mi se nikako ne bi dopalo.
Link to comment
Jbt, kad je ušla u modu ta radna obuća serverki iz restorana društvene ishrane?
+1zene dozovite se pametni dok jos nije kasno. ako pocnete da nosite ovakvu obucu vrlo brzo ce vam izrasti brkovi. i to oni ruzni pubertetski
Link to comment
neverovatno, ne samo da su iste cipele u pitanju, nego je isti i tok svesti :lol: plus sto mi zapravo najvise smeta taj krokodil koji se vidi...a vidi ove rodjake.http://www.raffaello...05&rangeid=1484videla sam ih pre dve godine na zeni u kafani i nisam mogla da skinem oci s njih. crni kratko sisani pa tvrdi solidni plis, strava izgledaju uzivo. to je vivijan vestvud radila za ovu melissu. jedino nikako da utvrdim da l su unutra gumenjaci sto mi se nikako ne bi dopalo.
:Dslicne ovima iz tvog linka sam vidjela u prodavnici nekidan, i to gumene i spolja i iznutra, a model je fini.lakoste izgledaju svemirski, izlivene iz komada, ili barem oblozene tekstilom tako da se ne vidi prelaz ka peti. ostali, dje ste se hranili osamdesetih, kukala vam majka
Link to comment
+1zene dozovite se pametni dok jos nije kasno. ako pocnete da nosite ovakvu obucu vrlo brzo ce vam izrasti brkovi. i to oni ruzni pubertetski
+1i preko bubrega ce da vam izraste gunj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...