Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

fucken martenke, kako uspevate da ih razgazite a da nemate visenedeljno krvoliptanje po petama? imam u ormanu jedan par koji svakog proleca ritualno pokusavam da nosim i odustajem nakon sto mi oderu svu kozu sa peta. docim sam jesenas u trift storeu kupio koriscen komad koji je bio mekan kao bebina guza, doduse ne ovih cokula nego nesto malo vise old school, mislim da se zovu wingtips
Verovao ili ne, ja sam sa ovim modelom izlecio kurje oci...posle decenija tecnog joda, flastera i ostalih promasaja, zuljevi su se povukli sami od sebe. Sad imam stopala kao sponzoruse.
Link to comment

@ gazza:Ja neznam da ima. Ako nesto saznas, molim te javi i meni. I ja konsantno ostavljam za neko sledece prolece, a onda za jesen i tako redom. Nisam kupio kad sam bio u situaciji da lepo natenane izaberem, a sad mi je bilo nezgodno da neku rodbinu preko bare, opterecujem detaljnim opisima i slikama. Mada je postojala volja da mi ucine. Bolje gilje probati.Jos izvesno vreme, jedino preostaje domaci krs i pljacka.

Edited by C žeton
Link to comment
ECCO_6802400709_1011b.jpgDefinitivno preporuka. Danas sam 12 sati sedeo u nekom pregrejanom stanu u njima i uopšte mi nije bilo neprijatno. A prethodnih dana sam ih bio nosio na priličnoj hladnoći i ni tada mi nije bilo neprijatno. Trenutno su na januarskom sniženju.
Link to comment

hehee, muke sa martinkama.jednom sam ja tako uzela od drugarice one sa 21 kopcom, one sto su do ispod kolena. e to su muke. ja sam uverena da se to ne moze razgaziti ama nikako. prvo sto im je klun uzdignut, te se hodanje svodi da kad stanes petom, cekas da te tezina tela prebaci na prste, posto se drugacije korak ne moze napraviti. duck walk.to naravno znaci i da je silazak/penjanje uz stepenice poduhvat koji se najbolje resava tako sto se jednostavno ne hoda. vec se, kao na stakama, rukama oslonis na zid/gelender pa skakuces. drugi problem je sto se moraju cvrsto zapertlati, da ne bi izgledao ko idiot. zato kad ih skines, od risa pa navise ostanu sare od pertli. visecasovne. dva puta sam ih entuzijasticno nosila, onda sam se skrljala na stepenicama i vratila ih. sa drugim nikad nisam imala problema da ih razgazim. enivej, kupih:26_brazee_97_2.jpgklizaju se u picku materinu.

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...