Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Vibram patike su ranije bile u (Miskovicevom) Sport Impulsu oko 7000... ali kako je pozatvarao gomilu tih radnji, ne vidjam ih vise.
nisam ovo znao, do pre neki dan. prijatelj je pazario ove sa gornje slike za nesto smesno u sport impulsu u delta cityju ali nazalost imaju samo 44. uvozila je neka firma koja se zove atled. ima neko ideju da li tih sport impulsa ima jos negde u gradu da pokusam.
Link to comment
nisam ovo znao, do pre neki dan. prijatelj je pazario ove sa gornje slike za nesto smesno u sport impulsu u delta cityju ali nazalost imaju samo 44. uvozila je neka firma koja se zove atled. ima neko ideju da li tih sport impulsa ima jos negde u gradu da pokusam.

SPORT IMPULSS. I. 67 / J. Gagarina 16 / 2203-781, 2203-782S. I. Banovo Brdo / Požeška 67a / 354-48-52S. I.Đeram / Bul. Kr. Aleksandra 168 / 344-5233S. I. FTW Sremska / Zeleni Venac 2 / 2184-808S. I. FTW Zemun / Gospodska 19 / 2610-195S. I. / Bul. Kralja Aleksandra 391 / 28-62-756S. I. / Trzni centar Zira / Ruzveltova 33

mislim da je ovaj u bulevaru kod kluza outlet.

Link to comment

SPORT IMPULSS. I. 67 / J. Gagarina 16 / 2203-781, 2203-782S. I. Banovo Brdo / Požeška 67a / 354-48-52S. I.Đeram / Bul. Kr. Aleksandra 168 / 344-5233S. I. FTW Sremska / Zeleni Venac 2 / 2184-808S. I. FTW Zemun / Gospodska 19 / 2610-195S. I. / Bul. Kralja Aleksandra 391 / 28-62-756S. I. / Trzni centar Zira / Ruzveltova 33

mislim da je ovaj u bulevaru kod kluza outlet.

:Hail: zahvaljujem, mozda naucim da vec jednom koristim taj gugl. nego svejedno, nema ovih nigde no u delta cityju, i to samo za nogate - 44. jbga.
Link to comment
Ako je 44 nogato, jebi ga, sta ja da kazem sa 47. Eventualno da je vraski tesko naci obucu.
Један мој другар са супротним проблемом (носио ваљда 36 или 38) каже да уопште није проблем да нађе обућу, једино је незгодно што кад нађе да му одговара крој, не жуљају итд, споља има све неке пчелице и микимаусове извезене.
Link to comment
ove sa gornje slike za nesto smesno u sport impulsu u delta cityju ali nazalost imaju samo 44.
jesi l video da je preostalo nesto u deltasitiju za nogate zene? malo sam ih gugl i zaljubila se:http://www.fitnessfootwear.com/c-204-vibram-five-fingers.aspxove meridzejns sa prstima su bozanstvene.
Link to comment
jesi l video da je preostalo nesto u deltasitiju za nogate zene? malo sam ih gugl i zaljubila se:http://www.fitnessfootwear.com/c-204-vibram-five-fingers.aspxove meridzejns sa prstima su bozanstvene.
jok, nista ja zensko od vibrama tamo video nisam.... mada nisam ni zagledao:)
Link to comment

evo, samo za drustvo koje je planiralo da nas poseti zbogradi obuv - slicke i cene, sveze:spenserice - kozne 6200 dinara, one od velura /svetle na fotkama/ su 5200 a ove sa stepom po sredini, oker boje, su iz nekih razloga 2850 dinara...dakle, tako stoje svari u beckereku; proverite koliko su u beogradu i ako se isplati /a nesto sumnjam da su jeftinije nego u bgd/ vi lepo dodjite /a i dani piva samo sto nisu ... razlog vise za potezanje do zrendze ;-)img3348d.jpgimg3345d.jpgimg3344v.jpgimg3347hn.jpg

Link to comment

Trebaju mi hitno nove sandale i cipele, a kako ovih dana idem do Pule, zanima me - da li je neko upoznat sa cenama obuće u Istri (Pula, Rovinj) i jel tamo jeftinije nego u Beogradu?

Link to comment
a i dani piva samo sto nisu ... razlog vise za potezanje do zrendze ;-)
U, u, u. Jel nastupaju oni sto se uzajamno fale i tapsu po ramenu junackom, Instant gluvi otmicari karme oruzjem protivu kucki u tvidu iz kanala?
Link to comment
U, u, u. Jel nastupaju oni sto se uzajamno fale i tapsu po ramenu junackom, Instant gluvi otmicari karme oruzjem protivu kucki u tvidu iz kanala?
kao da nazirem cinizam cool.gifal nije da nisi upucen u ta nasa provincijska odmerevanja snaga, i naravano, dobro je da nisi zaboravio kanal tvid.instant karma imala boljsoj kambek na birfestu, te naravno, nece valjati SVOME selu.gluve kucke rashodovane, a oruzje snima/snimili novi album - e vidis, oni ce jedini nastupiti ...ali svirace i moj sin, mada ne na glavnoj bini, pa se ne bih upustala u te muzicarske price, traceve i preganjanja, ko zna sta ce jednog dana pisati o njemu; neki na nekom forumu :-)))
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...