Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

te adidaske znaju da budu jako neudobne. radila sam uporednu analizu njih i riboka, ove druge sa razlogom imaju renome zenskopederskih, neuporedivo su mekse.

Edited by morgana
Link to comment
У ствари, сетио сам се где су, у згради бивше термоелектране код надвожњака према Багљашу, али то им је производња. Ел' тамо и дућан, или имају негде по граду?
uf, ja sam mislila da je jasno da sam onaj traktat o cipelama pisala da bih tebi objasnila gde je maloprodaja kompaka.dakle, da /se/ ponovim; ducan im se nalazi u bivsoj prodavnici "alpine", treci ili cetvrti lokal sa leve strane kada silazis sa pesackog mosta, iduci od zitnog trga ka trgu slobode... spenserice su im odlicne a cene i da li imaju jos sta kvalitetno od proizvoda - ne znam.ima i jedan dobar; ma kakvi dobar, odlican obucar - misa se zove i ima radnju na zitnom trgu, u onom redu ducana gde je bio i cuveni tasnar baba. ali on nije jeftin, sto se jel i ocekuje od vrhunskog zanatlije koji ce ti napraviti cipele/sandale/cizme kakve zelis...
Link to comment

to sa falsifikatima i mene plasi kod tih nerealno niskih cena u srbiji. nagledah se gomile adidasa i conversa po bulevaru koji su iz aviona fejk.sutra idem da proverim glasinu da vibram five fingers u srbiji kostaju tacno deseti deo cene koju sam video u italiji pre 2 nedelje. ako nije fejk i moje prasece kopito od noge moze da udje, pazarim odma tri para.fajfingr-10-5-2006.jpg

Link to comment

ma ne kupujem ja to za svaki dan nego za specijalne potrebe, naprimer kad sednem da vozim 1000km sto bih najradje radio bos da mogu. zapravo ne znam dok ne probam, ovaj drugar koji je to pazario se kune da je to najbolja stvar koju je stavio na nogu. bumo videli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...