Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

gospode boze ruznih li opanaka!!! ...katastrofa! pa ovo ni u mom selu ne nose...disgusting :puke: gde su ti dete oci?!?! jel ovo zenstveno?? stavi nesto lepo na nogu, voli svoja stopala....zasluzuju ukrase medju prstima...a mozda i ne :huh: ...
mustang- mirna. nisam kupila gummi-opančiće, samo sam ih uslikala. ne vidim puno prilika za nošenje kombinacije čizama za ribičiju i baletnih špica. ali mi je fascinantno promatrat kako ženske crocsice svake sezone evoluiraju i nikako prebacit granicu estetski prihvaljivog.
Link to comment
kakve su to bile kundurice? :unsure: misliš na plastik-fantastik sandale za na more?DSC01742.JPG
Ne vidim sliku, al pretpostavljam na šta misliš. Nisu sandalice u pitanju, nego kondure, a to ti je šumadijski naziv za ono što mnogi pogrešno zovu opanak, a opanak je nešto drugo... E sad ako si razumela, svaka čast :lol: Edited by Evi
Link to comment
ali mi je fascinantno promatrat kako ženske crocsice svake sezone evoluiraju i nikako prebacit granicu estetski prihvaljivog.
Al se trude, to im ne možeš osporiti... ''svakom sezonom u svakom pogledu napredujem'' :lol:2076_1_cottoncandybl.jpg
Link to comment

još uvek nemam niti 1 par crocsica, na veliku žalost mojih frendica koje se kunu u praktičnost i udobnost tih plastikanera. al ove iznad - i nisu za potcenjivanje, bar naizgled.solidno se snabdela laganom obućom za ovo leto (što li me moj koalicijoni naziva stonogom?), ovaj par mi je trenutni favorit. koža, meko, udobno. belebaletanke.jpg

Link to comment

ove su predmet razmatranja vec nekoliko dana, iako mi reklo da je krajnje vreme da prestanem da kupujem decju obucu :(i uopste, sve fly mi izgledaju krajnje udobne, ne znam jesu li zaista posle duzeg nosenja.

Link to comment
ove su predmet razmatranja vec nekoliko dana, iako mi reklo da je krajnje vreme da prestanem da kupujem decju obucu :(i uopste, sve fly mi izgledaju krajnje udobne, ne znam jesu li zaista posle duzeg nosenja.
ne vidi se slika, nesto vako?CS22-035-0.jpg
Link to comment

ja sam danas podigla cekove u cilju kupovine na rate. sandale, ali ako bih mogla nesto sa malo visom potpeticom, pocela sam da mislim o tome kako ravne cipele nisu dobre. inace, ove aleksijine nisu detinjaste, ja bih samo na te clanke nesto malo tanje trake. a sto se tice infantilne obuce, nikako nemam razumevanja, ogavna mi je vecini slucajeva. posebno na onim malim ljudima koji se zbog lenjosti voze u kolicima.

Link to comment
gospode boze ruznih li opanaka!!! ...katastrofa! pa ovo ni u mom selu ne nose...disgusting :puke:gde su ti dete oci?!?! jel ovo zenstveno?? stavi nesto lepo na nogu, voli svoja stopala....zasluzuju ukrase medju prstima...a mozda i ne :huh: ...
:lol:
Link to comment
:D za svo troje.elem, doslo je do male promene plana, kupljene ove (ista fabrika, samo za tete)takodje vrlo udobne. Edited by Aleksija
Link to comment
da li neko zna gde u beogradu mogu da se kupe ipanemice? propustila sam da ih kupim u ljubljani i sad sam tuzna i zelim ih ):
ima ih u delta city, u prizemlju, odmah ispred mango radnje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...