Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Daj nam neku sliku prvo. Kako mislis na nevidjeno da razvijas biznis? :o Prvo se ti, Franziska, dokazi :P pa ce davidimoedit: pretece me morgana

Edited by pachule
Link to comment

Cek prvo da ispitam/ispitam trziste, da ne pravim dzabe (tek je jedan deo ovih po mom ukusu). cool.gifIma se bre dokazem cim mi neko uslika ove moje torbe koje vec imam, torbe mi.

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

Tako ja cekam da neko uslika ove moje ogrlice vec vise od godinu dana. Za sada zauzimaju samo jednu sipku jednog jednokrilnog ormana. Ali su bar sve moje :PInace (da bude malo i ontopica) kupuju mi se neke cipele na straftice. Ne znam jos kakve (ravne/stikla) ni koje boje. Ali znam da mi se kupuju :D

Link to comment

Daj bghostu i onaj dole desno, profakturu meni šalji, a ja ću uz šešir priložiti vinjače.

Edited by dig_chohano
Link to comment

budući da razumem ravnicu, predlažem baneta. a pošto znam da je dig veliki banetov fan stvar je odlučena.vinjače is complimentary.

Edited by Maistor
Link to comment
Inace (da bude malo i ontopica) kupuju mi se neke cipele na straftice. Ne znam jos kakve (ravne/stikla) ni koje boje. Ali znam da mi se kupuju :D
kakve stikle na strafte? ove straftaste baletanke sto sam gore kacila, strasno su udobne
Link to comment

Ma neeeee. Nisu stikle na strafte. Stikla ili nestikla. Komplementarne ili nekomplementarne boje. Sportske ili malo elegantne. Toliko pitanja.... Znam samo da mi se kupuju.

Link to comment
2ntl8ux.jpgsergio rossi (zovu se adriana eel skin pumps)
moje su! srećice drage. začuđujuće su udobne, ako se ima u vidu da je štikla celih 10 santima. izdržala subotu veče do nekih 2 sata, s povremenim skakutanjem uz muziku. predomislila se za one sa sajber štiklom. ali sam zato videla mlađu sestru ovih gore, iste takve samo sandale - i 1 cm niža štikla. mislim da ću odlučiti da ih posedujem.
Link to comment
moje su! srećice drage. začuđujuće su udobne, ako se ima u vidu da je štikla celih 10 santima. izdržala subotu veče do nekih 2 sata, s povremenim skakutanjem uz muziku.
nemoj mi reci da nikog nisi nagazila. ja ne bih odoleo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...