Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

2. meri mi je sumnjiva kao imelda, jel ona?
nažalost, nije. meri je imelda wannabe. ova druga je učila imeldu kako se kupuju cipele. da je ne volim, mrzela bih je. meri je, i po broju cipela, daleko ispod proseka žene koja drži do svog ugleda.e da i ja sam odahnula - nemam babette :D Edited by MaryPoppins
Link to comment
meri je, i po broju cipela, daleko ispod proseka žene koja drži do svog ugleda.
sto, sta fali?imas one crvene i...one druge.
Link to comment

Ja nisam mogla da se uzdrzim, vec sam poslala mejl Spancima (ovima sa espadrilama)Kaze izvesna Laura da nemaju predstavnika u Srbiji, ali da funkcionisu po principu narudzbine, tako sto se odabere model, oni sibnu profakturu, po izvrsenoj uplati se salju sandalice. Prvi naruceni par uvek kosta 45 evra, svaki sledeci 28. U cenu je ukljucena postarina (sto mi je prilicno cudno, ali cica mi tako napisala, plus naglasila shipment to Belgrade, Serbia, dakle, ne prica napamet). Rok isporuke 7 dana od pristigle uplate. Tako da se kod mene u ofisu skuplja kriticna masa za prvu porudzbinu, pa ko hoce da nam se pridruzi (zadnja posta Beograd, a odavde cemo vec da posaljemo nekako) ---> feel free to pm.

Link to comment

cekaj, kako 45 kad cijene idu i do 90? mislim, nije da se zalim, ali mi nije jasno :Dedit: aha, 45 su ove na snizenju, npr irina. jos samo kad spanski brojevi ne bi bili debilni -> nekidan sam probala neke sandale, spanski proizvodjac, 40/41 mi odgovara. inace nosim 38/39.

Edited by morgana
Link to comment
cekaj, kako 45 kad cijene idu i do 90? mislim, nije da se zalim, ali mi nije jasno :Dedit: aha, 45 su ove na snizenju, npr irina. jos samo kad spanski brojevi ne bi bili debilni -> nekidan sam probala neke sandale, spanski proizvodjac, 40/41 mi odgovara. inace nosim 38/39.
e, to je i meni problem (mislim na brojeve) ali sam nagovorila Lauru da mi posalje dimenzije njihovih standardnih modela, pa cu da premerim svoje cipelice i da uporedim. Cim stigne, kacim.
Link to comment
kad dodjem kuci pogledacu onaj moj par, bez obzira koji je brand, pa vas izvestim o njihovom broju i realnoj velichini :D
To je jedan isti brend, nego se svaki par espadrila drugacije zove (imaju zenska imena)(sad sam se setila da sam jednom kupila nekakve spanske cipelice br 38 i osecala sam se kao Pepeljugina sestra. Uopste mi nije jasno kako sam ih navukla u prodavnici, posto mi je prilikom svakog sledeceg nosenja noga prelivala kao krofnica a prsti se grcili) Minimun 1 ako ne i 2 broja manje od naseg 38.
Link to comment

pregledala one moje espadrile i 37 stvarno jeste 37. bolje se drzite tih mera sto ce poslati apotekarki na emajl. ako pak ne, onda nek padne djoranje kad stignu :P

Link to comment

Ovaj... a je l' su vam dobre torbice sa tog sajta sa espadrilama? Ce vam dam (domaci rucni rad, tak'e iste skoro ima da bidnu, cak i bolje) u pola cene. cool.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...