Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

alal ti vera kad mozh da hodas u tolikim platformama... ja bi izmesta poginula
istina, to me malo plaši. visina. hodam ja u štiklama, skoro svaki dan, nisu štikle problem, al mi se nešto čini da do sad nisam stala na baš toliko visoke, ili da barem nisam imala taki model koji me fascinira, plaši i čini nesigurnom, a opet opsednutom željom da ih posedujem i šetam u njima. mislim da ću ih posedovati. ove druge gotovo sigurno. prve - možda - ako mama želi da me počasti za rođendan, ne bum se bunila. espadrile - vratila mi se nedavno želja da ih posedujem ponovo - al one klasične, ravne špagerice. imam neke sandale sa 'visokom petom' pa sam tu podmirene, al bi obične, kao što su se nekad nosile, kad sam ja bila dete. ono, pre neg što je isus ušao u legendu :D
Link to comment
kladim se da niko nema vaki par espadrila...
Hippi deće ti duša,extra lovely. :wub:
al one klasične, ravne špagerice.
sa trakicama i bez30749113_t1.jpga kad su drage nam espadrile na srcu, evo gde žive slatkače...espadrillesetc.com, Edited by lena21
Link to comment

pa sta znam, sad... extra lovely za moj poso :D trazu nam eleganciju i pristojnos... skoro pa staromodnonego, sto se tice high heel, ja imam dva para, al su stikle debele i stabilne.. vako nesto...6219-577572-p.jpgjos uvek se nisam usudila da kupim one s tananim stiklama.., recimo, ovog tipa:4998-320827-p.jpga volela bih..

Link to comment
a kad su drage nam espadrile na srcu, evo gde žive slatkače...espadrillesetc.com,
ajme, kakvih ima :wub: ... jel ih uvozi neko u srbiji?edit: uopste ne kostaju malo. ne znam da li je poredjenje vazno, ali u istom su cjenovnom rangu kao tommy hilfiger koje se mogu naci u cg, srbiji i hrvatskoj Edited by morgana
Link to comment

Kod mene su japanke bile na all star hate listi, sve do prosle godine, kada sam, mukom naterana (na putovanju unistila svu ostalu obucu) kupila jedne. I bas ih lepo nosim. S tim sto moje imaju jos jedan kaisic, pored ovog sto prolazi izmedju prstiju - ovaj moj ide nekako popreko i drzi sve na okupu (sad ni meni nije jasno sta sam htela da kazem, a ne mogu da nadjem nista slicno na slici). i usputni hejt za rasprodaje - da li je neko nasao ijedan komad garderobe (a da nije odvratan, uflekan ili pocepan) u velicini vecoj od XS angry.gif

Link to comment
ajme, kakvih ima :wub: ... jel ih uvozi neko u srbiji?edit: uopste ne kostaju malo. ne znam da li je poredjenje vazno, ali u istom su cjenovnom rangu kao tommy hilfiger koje se mogu naci u cg, srbiji i hrvatskoj
Nisam ih videla ni u Sloveniji ni u Srbiji ali mi sestra ide u Španiju uskoro tako da se nadam jednom paru, a da im je cena u rangu Tommy-jevih jeste evo još nekih iz doduše višeg cenovnog razreda :( christian louboutin espadrillesja zaljubljena u one sa crveno-belim prugicama i crvenom trakicom :rolleyes: Edited by lena21
Link to comment
a kad su drage nam espadrile na srcu, evo gde žive slatkače...espadrillesetc.com,
joj, što ovo okači :wub: kako ću sad na bilo šta drugo da mislim?!a i torbice/džakovi što uz njih idu... harmonijasurovo, lena21, nizak udarac
Link to comment
joj, što ovo okači :wub: kako ću sad na bilo šta drugo da mislim?!a i torbice/džakovi što uz njih idu... harmonijasurovo, lena21, nizak udarac
ih a samo ja da idem na program odvikavanja od espadrila... :rolleyes:
Link to comment

u jbt, ja ladno imam jedan primerak ko sa ovog sajta. kupljene u spaniji za 10 eura. doduse u januaru. e sad, ne znam jel to bas ovaj brand al su bombona enivej.

Link to comment
u jbt, ja ladno imam jedan primerak ko sa ovog sajta. kupljene u spaniji za 10 eura. doduse u januaru. e sad, ne znam jel to bas ovaj brand al su bombona enivej.
evo, još i malo soli na ranu <_< koje imaš?:zavidim: :zavidim:
Link to comment

evo da priznam i ja, imala sam jedne japanke davne 2000.-ite i to sa petom od ~3cm, slicne zenskim sandalama, kozne, mnogo su mi se svidjale, ali...samo jednom sam ih obula. tog dana je bilo nekih 38-40 stepeni, posle celodnevnog hodanja po gradu (a japanke teske kao cipele) dobila sam zuljeve svuda po stopalima. nakon toga sam danima nosila poluduboke, udobne patike, posto je moje stopalo jedino njih moglo da podnese...kakva kazna zbog japanki na +40 :lol: , nikada necu zaboraviti tu muku.

Edited by mei
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...