Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

bubo, zašto si ovo stavila ovde :cry: pachule, ja bih s tobom ako saznaš koga i gde :ph34r:
pa za to sto mi svidza valjda. jel ovo topiћ za svidzanje obuce ili shta?posebno zis uan Machado%20Nº%20144.jpg :)
Link to comment
pa za to sto mi svidza valjda. jel ovo topiћ za svidzanje obuce ili shta?posebno zis uan Machado%20Nº%20144.jpg :)
nemilosrdna si!!! :(... a sve na nekom nerazumljivom jeziku pa ne zna čovek na koju stranu da kreneja bi za početak ove2618260574_9408fcb121_o.jpg
Link to comment

ne zajebavajte mi topikjedan od mojih izbora za ovo leto su Clarks Artisan collection 'Sago'...IMG_3463.jpgamazon ipak bolje ume da ih uslika...7184NNK38TL._SS420_.jpg

Link to comment

ko dirne u japanke umrece u najgorim mukama!!! angry.gifangry.gifangry.gif nas tri smo prosle kroz vatru i vodu, mnogo kilometara zajedno (nemam bolju fotku, a aparat mi crko)p8040554gs9.jpg:wub: :wub: :wub: a ustvari tu se vidi i ona suknja od pre tri godine :Pp8040554un7.jpgedit: red reci u recenici <_<

Edited by baklavica
Link to comment
pa ne znam... zavisi u kojoj bajci bi ih nosila...... LOTR? vrlo rado u shire hobbits
drugarice, razočarala si me kao čovek i kao hipik!
Link to comment

cipele koje spadaju u rang onih kojima bih podigla hram.elem umalo da ove (samo lakovane)30bi51j.jpgjil sander i/iliove 2ntl8ux.jpgsergio rossi (zovu se adriana eel skin pumps) završe na ovom topiku i u mom posedu wub. još uvek se premišljam, da li da uzmem samo 1 od ta dva para ili oba. gornje su veoma neobične uživo i ne bih ih ni probala, da nije nagovora mame mi moje - kako ih obuh, tako se zaljubih. dobro stoje i otpozadi neverovatno dobro izgleda ova čudna štikla. postoji opasnost od izvrtanja, al valjda bih se navikla. jeote, namučih se sa kačenjem slika :( sorry dynamic blablabla are not allowed. toliko sam se isfrustrirala da sad moram da kupim oba para.

Link to comment
...sorry dynamic blablabla are not allowed. toliko sam se isfrustrirala da sad moram da kupim oba para.
mojne, kupi par no 1 tvajs :D
Link to comment

alal ti vera kad mozh da hodas u tolikim platformama... ja bi izmesta poginulakladim se da niko nema vaki par espadrila...IMG_3526.jpgdaklem... kupila sam dva para istih Naturalizer Shine espadrila samo u razlicitim bojama.. specijalno za poso dok je leto; vrlo su pristojne, elegantne i super udobne.... ima ih i u drugim bojama.....4998-423522-p.jpg4998-423523-p.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...