Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

nova kopita :wub: neverovatno udobna za toliku stiklu, Mango, da ne poverujes...
veri, veri najs :wub: ja ne volem cipeliske sa malo otvorenim prsticima, nekako na mojoj nozi to ne izgleda lepo. tebi superiska stoje :)
Link to comment

prethodnih nekoliko godina dobar izbor je imao đak (poznati mi oni u kolarčevoj i u pasažu kod milenijuma, ali ima prodavnica tog lanca i drugde), a obiđi i prodavnicu u balkanskoj. ne sećam se tačno imena (neko lično žensko ime je u pitanju), kad kreneš naniže od moskve, pa ispod iste jedno 50m, sa desne strane.svojevremeno je i urban shop držao neke ekscentrične modele.

Edited by Malkmus
Link to comment
Gle Msmodesty sto je trendsetter - iz lokalnoga Joya :D scan0001nv8.jpg
:)samo sto sam ih ja platila 10E manje ....cene u Srbiji su *beobrazne* <_< sestra mi stalno donese neki shopping magazin iz Beograda sa cenama i ja se svaki put shokiram koliko tajkuni shishaju narod
Link to comment
to nesto zuto je ogavno.baletanke, here I come.crna modesti, kako ne izgines sve na ovim desetercima.
:Dnije bas da ja to nosim 24/24i nije da nije lepo - kompleksi male zene sa nogama patke - i onda su sa ovim platformama olaksali nama malim zenama zivot, jer platforme odseku bar 2-3cm pa se mnogo lakse hoda.i kera setam i trcim po rucak - ali ne svaki dandanas - baletanke :Dsutra na pijacu idem u patikama
Link to comment

pravu vrijednost potpetice shvatiš tek kad ih ne možeš nosit. slažem neku svečanu kombinaciju i zbog razbucanog kolina su mi niske cipele prvi izbor. naravno, nijedne ne stoje ni približno dobro kao one zabranjene. <_<

Link to comment
prethodnih nekoliko godina dobar izbor je imao đak (poznati mi oni u kolarčevoj i u pasažu kod milenijuma, ali ima prodavnica tog lanca i drugde), a obiđi i prodavnicu u balkanskoj. ne sećam se tačno imena (neko lično žensko ime je u pitanju), kad kreneš naniže od moskve, pa ispod iste jedno 50m, sa desne strane.svojevremeno je i urban shop držao neke ekscentrične modele.
nisam nasao te koje sam trazio, ali hvala u svakom slucaju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...