Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Meni je loženje na gilje relativno nova stvar, ali, lepo me drma i skroz je zabavno, ako i nije jeftino.Tako, nisam čak ni tražio cipele, nego patike, no video sam ove i shvatio (ah, ta samospoznaja) da ih moram imati.kickers.jpg
istančan ukus bujodražeiste takve samo crne sam uspeo da s.ebem posle 3 minuta nošenja :isuse:. napravio sam im skarfejs na nekom djavoljem ekseru(šrafu) koji se krio s donje strane kvačilane primeti se kad ih utopim imalinom, a i kad se vidi zabole me.iziskuju podložku. tj uložak
Link to comment
Ove dole da nemaju krst bile bi prelepe. A ni gornje nisu loše.
krst je neophodan zbog optimalnog prenosa sila iskoraka od pete ka prstima, kao i umanjenja udarnih sila na koleno prilikom poskakivanja u ritmu sumadijske dvojke
Link to comment
krst je neophodan zbog optimalnog prenosa sila iskoraka od pete ka prstima, kao i umanjenja udarnih sila na koleno prilikom poskakivanja u ritmu sumadijske dvojke
to... idealne za estradu
Link to comment

cipele su jako zanimljive. mislim da se jedna od tacaka optuznice protiv vitezova reda templara odnosila i na to da su na djonove cizama urezivali krst, kako bi ga stalno gazili. ovo su ultimativne goth cipele.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...