Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

silikonski jastučići su v. korisna stvar za sandale sa tankim đonom (i vrele dane).udobnije mi je da hodam (prehodala pola nbgd noćas bez posledica... minus nesanica), nemam uobičajene plikove na tabanima.znam da nije obuća, al je obućno pomagalo, i to odlično.

Link to comment
silikonski jastučići su v. korisna stvar za sandale sa tankim đonom (i vrele dane).udobnije mi je da hodam (prehodala pola nbgd noćas bez posledica... minus nesanica), nemam uobičajene plikove na tabanima.znam da nije obuća, al je obućno pomagalo, i to odlično.
Kako to izgleda i gde ima da se kupi? Moja strategija trenutno je lepljenje preventivnog hanzaplasta na prednji deo tabana.
Link to comment

evo ti evi, nema nam pointtaken, a ako ti je hica, mos' oman pazariti :-)http://www.scholl.rs/proizvodiNega.php?negaid=23ja sam ih, istina, kupovala u inostranstvu, ali vidjala sam ih i u Lilly-ju, kod nas.pre tri godine mi prodavacica u parizu, uz sandale koje sam kupila, predlozila da uzmem i taj jastucic i to po slicnoj ceni kao i ovde, od 5 Eura. do tada nisam ni cula ni videla tu skalameriju, ali su zaista odlicno odradile posao.em ne klizi noga, em' nista od zuljeva koje sam gotovo uvek po vrucinama fasovala.

Link to comment
evo ti evi, nema nam pointtaken, a ako ti je hica, mos' oman pazariti :-)http://www.scholl.rs...a.php?negaid=23ja sam ih, istina, kupovala u inostranstvu, ali vidjala sam ih i u Lilly-ju, kod nas.pre tri godine mi prodavacica u parizu, uz sandale koje sam kupila, predlozila da uzmem i taj jastucic i to po slicnoj ceni kao i ovde, od 5 Eura. do tada nisam ni cula ni videla tu skalameriju, ali su zaista odlicno odradile posao.em ne klizi noga, em' nista od zuljeva koje sam gotovo uvek po vrucinama fasovala.
Hvala! Sad bas idem od kuce pa cu ih potražiti, samo kad znam šta treba da tražim.
Link to comment

Meni je loženje na gilje relativno nova stvar, ali, lepo me drma i skroz je zabavno, ako i nije jeftino.Tako, nisam čak ni tražio cipele, nego patike, no video sam ove i shvatio (ah, ta samospoznaja) da ih moram imati.kickers.jpg

Link to comment
Kako to izgleda i gde ima da se kupi? Moja strategija trenutno je lepljenje preventivnog hanzaplasta na prednji deo tabana.
omeo me RL, pa tek sad odgovaram. nezvanova ti je već pokazala taj scholl-ov umetak. ja kupila njega (DM cena: 555 RSD), moguće je da drugi proizvođači imaju povoljnije cene (za kvalitet ne znam). dobiješ jasno uputstvo kako se on nalepi, lepo su obeleženi levi i desni umetak itd.zbog silnih problema sa obućom leti (uvek se setim digovog podjebavanja tipa "tebi samo rastopljeni sladoled na nogama odgovara"), stvarno se trudim da pomognem stopalima da ne izgledaju ko da sam kroz koprive i trnje hodala (i kaišić od 2 mm mekane kože ume da napravi ranu, a svaka unutrašnja podloga gazišta plik na "jagodicama" tabana).ma koji proizvod koji mi je olakšanje muka je za :Hail: Edited by PointTaken
Link to comment

PT, ovo sve kao da o meni pišeš, stopala mi uvek leti izgledaju kao da sam stala na nagaznu minu :(Imam i ja te schollove lepljivce, pomažu puno ali ponekad ni oni sasvim.

Link to comment

@Valk, kapiram da bi nama zapravo odgovaralo da, bio pakao ili ne, nosimo patiku i čarapicu, kako bismo izbegle rane po koži. al mozak mi se znoji pri samoj pomisli. :(@Linda Lee - to je neki apgrejd, sa graničnikom za prst. nisam videla uživo.@wall - idi kuvaj nešto <_<

Edited by PointTaken
Link to comment

Ja sam par puta nosila duge carape na otvorene sandale (carape na kojima je nevidljiva ona traka kod prstiju pa se ne provali odmah ni da imam carape). Medjutim to na kraju dovodi do komentara, pa sad opet ne nosim carape koje mi inace super pomazu da ne dobijem zuljeve sa svih strana u sandalama.Inace uzela sam te schollove umetke, videcemo, a kupila i ovo i deluje mi da ce mi prstici biti zahvalnihttp://www-cdn.terrywhitechemists.com.au/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/S/c/Scholl-Gelactiv-Gel-Tube-Toe-Protector-1-pack_1.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...