Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

kako mislis ormaric?! ;) meni su cipele uglavnom u podrumu, trebalo bi to sakupiti, sloziti, ocistiti, ko ce time da se bavi, ja to radim kad bas moram.
podrum, ormaric, stagod!i nista ne diraj, samo uslikaj.haos i stroku cemo ceniti kao poseban vid kreativnosti
Link to comment

ma videli ste hajlajts, nema tu previse, pet pari letnjih, tri para zimskih, dva para patika, nekoliko slapa i sta ce coveku vise, i to je previse.

Link to comment

Kod ljudi koji nose koliko-toliko normalnu obuću - da. Kod tebe je više ono "e ove je nosio robocop u drugom delu, ove je smislio Tesla, ali nije mogao da ih napravi naizmeničnom strujom, ove su specijalne za podmornice na solarni pogon ali meni su se svidele, a ovo... ne, to su komšijine mačke" :lol:

Link to comment
Cmrljo, možel vako?33u4jdx.jpg
uh, covece, dobra kombinacija, lice malo na moju najnoviju. slikam sutra ako stignem. Edited by cmrlj
Link to comment

malo kasnim, al isporucujem. dakle, ovo gore su sandale ili kako vec za setanje po brdima, ispod su neoprenske papuce. ja sam ih ovako skladno uparila, kad ovo vide modni magovi ima odmah da prave iste.mo0r.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...