Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

cmrljo, molim te uslikaj svoj ormaric za cipele i okaci ovdje!svaki tvoj post na ovoj temi me odobrovolji (ovo pisem bez trunke ironije ili zlomisli)

Link to comment
cmrljo, molim te uslikaj svoj ormaric za cipele i okaci ovdje!svaki tvoj post na ovoj temi me odobrovolji (ovo pisem bez trunke ironije ili zlomisli)
+1 :)i stvarno mi nije jasno zasto moderacija ne odgovara na moj zahtev da cmrlja bude mod.
Link to comment

E, jel bilo nekad velikog fajta na Modi?? Ako nije, vreme je! Ja bih volela da u glavnim ulogama vidim Gagordera i Leju, ali dobrodošli su i ostali, razume se. :sleep:

Link to comment
kad kupim obucu, jel to turim na sta ste pazarili ili na obucu? enivej, kupila zutace :wub:New-Adidas-Men-Water-Grip-Boat-CC-M-Yellow-White-Black-Sports-Shoes921_02.jpg
Cmrljo, koja je ovima namena? Idem na leto na jedrenje pa se razmisljam cime da se opremim od obuce.
Link to comment
Cmrljo, koja je ovima namena? Idem na leto na jedrenje pa se razmisljam cime da se opremim od obuce.
aj dok ne dodje cmrlj i ne kaze cemu njoj sluze votergrip, ja sto se razumem u jedrenje da ti kazem da su ove super za (letnje) jedrenje. verovatno i za sve ostale aktivnosti vezane za vodu za koju ti je potrebna pouzdana neklizajuca obuca.sto se tice tvog jedrenja, ako ides da budes putnica, na leto, u kroejsi, mozes i bosa, ne treba ti nikakva posebna obuca, bilo sta u cemu ti je udobno i u cemu imas osecaj da se neces klizati. objektivno, ko putnica, da ponovim, u letnjem periodu, na jadranu, klizati se neces. malo prosetas po brodu dok ne nadjes fin polozaj za suncanje ili voznju, da izadjes s broda, udjes na brod, to ti je sve.a ako oces ozbiljno da jedris, naravno da postoji i ozbiljna obuca. al o tome neki drugi put.gde ces, kako ces, s kim ces, kuda ces, koliko ces? uvek sam znatizeljna kad su jedrenja u pitanju :) da otvorimo temu? :) cmrlj, zute su super. posto, gde?:)
Link to comment

Darling, ako hoces slobodno otvori temu, ako vec ne postoji. Ja trenutno ne bih imala mnogo da napisem, posto za sada nemam relevantnog iskustva. Ali zanimalo bi me sta drugi imaju da kazu. Idem kao polu-putnica, posto je cilj i da steknem malo pojma o svemu. Idemo nas 4-6 u drugoj polovini avgusta, dvoje (jedan moj kolega i njegov drug) imaju dosta iskustva u jedrenju, mi ostali ne bas. Nedelju dana po Jadranu, krecemo od Splita i najverovatnije cemo se kretati oko Hvara i Braca, mada nismo jos dogovorili tacnu rutu.edit: E da, hvala na savetima. :)

Edited by Pixie
Link to comment
cmrljo, molim te uslikaj svoj ormaric za cipele i okaci ovdje!
kako mislis ormaric?! ;) meni su cipele uglavnom u podrumu, trebalo bi to sakupiti, sloziti, ocistiti, ko ce time da se bavi, ja to radim kad bas moram.
+1 :)i stvarno mi nije jasno zasto moderacija ne odgovara na moj zahtev da cmrlja bude mod.
hvala, ali ne treba, ne bi se nista promenilo mojim moderisanjem (osim sto bih banovala ove sa neukusom;), postujem kad mi se nesto svidi, ne mogu cesce, bila na vlasti ili ne.
Cmrljo, koja je ovima namena? Idem na leto na jedrenje pa se razmisljam cime da se opremim od obuce.
u pravu je darling, jedrenje. ali za jedrenje to tako turisticko s prijateljima nisu nuzne, ionako ces uglavnom biti bosa :)
Link to comment

kod nas nisam videla ovako lepe adidas votergrip. obicno dodje jedan il dva modela u adidas u deltasitiju i u uscu. ove godine su modeli bas gadni.te su super zato sto odozdo imaju rupe, da voda slobodno ulazi, da ne pruzaju otpor. verovatno se i brzo suse. sto znaci da mozes da gazis do mile volje. kad vidim ovako lepu namensku obucu, zao mi je sto nisam surferka, kajterka, bodiborderka il tako neko sranje.@pixie zaljubices se u jedrenje.@cmrlj gde ces, kako ces, s kim ces, kuda ces, koliko ces, kakv brod? uvek sam znatizeljna kad su jedrenja u pitanju :)

Edited by darling
Link to comment
@cmrlj gde ces, kako ces, s kim ces, kuda ces, koliko ces, kakv brod? uvek sam znatizeljna kad su jedrenja u pitanju :)
nigde, ja jedrim po modnim ulicnim pistama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...