Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Sad tek videh pitanje. Zovu se sprinterice iliti "patike za trčanje sa metalnim kramponima". Ali tu skoro da nema ništa od pete, pošto se sprinta na prstima, a i generalno su malo tvrđe. Čim ide na duže staze idu mekše i broj krampona se smanjuje ili nestaje skroz.

Link to comment

Pa i ne radi se o sviđanju, za sve sem trčanja na stazi je to nepraktično (a možda i malo neudobno), isto kao i one biciklističke. Been there, done that.Prosto nije svakodnevni odevni predmet, čak ni modni detalj.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

znas kako su zene spremne da zarad lepote zrtvuju udobnost i prakticnost? e tako i ja (donekle), nego je moj pojam lepote malo drugaciji. al ove mi se ne svidjaju, pa onda okej.

Link to comment

zna li neko da mi kaze koliko su ove tamaris sandale u bgd? jeste da cu se osjecati ko njemacka turistkinja ako kupim tamaris obucu, ali svidjaju mi se.1362997717-19292600.jpg

Link to comment

Fine su Morgana, pogotovo ako je kaiš taman, ni previše širok ni previše uzan, ali šta fali Tamarisu i inače? Imaju finih (standardnih) modela, a ni kvalitet za te pare uglavnom nije loš.

Link to comment
Fine su Morgana, pogotovo ako je kaiš taman, ni previše širok ni previše uzan, ali šta fali Tamarisu i inače? Imaju finih (standardnih) modela, a ni kvalitet za te pare uglavnom nije loš.
hm, modeli koje sam ja vidjela (osim ovih sandala) su dosta konzervativni - da se tako blagonaklono izrazim. ali pitanje je, naravno, sta prodavnica u kojoj sam bila narucuje od proizvodjaca. bas cu da pogledam sajt :)inace, u kopcu je sprovedena struja, tako da da, valjace za sutke
Link to comment

Nije samo kancelarijska i babska obuca, a imaju i ekstravagantnijih modela, samo se meni se ti modeli u njihovoj izvedbi uglavnom ne svidjaju. Kako rekoh, meni se najvise kod njih dopadaju standardni/univerzalni modeli, imam trenutno dva para koja mogu da se nose i na posao i u teretanu, i uz pantalone i uz suknju, a u kojima mozes da odes i u disko i na svecaniju veceru. Uglavnom su udobne i kad imaju vecu stiklu, sto vrlo cenim i postujem, jer na kraju nosim samo one stikle koje ne osecam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...