Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Kao što farmaceutske firme imaju one ljude na kojima testiraju eksperimentalne lekove, tako Cmrlj služi ovim obućarima.Kako se zove ovaj model, lebati? Ahilova Peta? :o

Link to comment
nego, sta mislite, br. 1 ili 2?
čini se da je crni model zanimljiviji, ali ove limunske su blesave zbog boje i romantičnije™. možeš li i jedne i druge? :)ja bih verovatno uzela br. dva.
Link to comment
adipower trapeze, sluze da te zalepe za klizavi brod dok jedris -_-
Pa za šta će ti onda, crna ti? Za fontanu ispred Doma Sindikata? :lol:Btw, ove druge, žućkasto-krem ili koja je to već boja. Edited by Razzmatazz
Link to comment
Pa za šta će ti onda, crna ti? Za fontanu ispred Doma Sindikata? :lol:
znas kako ima one patike za trcanje, a ne moras da trcis u njima?
Link to comment

@support group:ma da, jedne i druge bi resilo dilemu, samo nisam planirala jos dva para (u funkciji slicnih) cipela, pogotovu sto je ovde vremenski period u kome mogu da ih nosim kratak, a nisu bas dzaba. u stvari sam htela crne ili oker, ali su mi ove limunske zapale za oko i naterale na razmisljanje, a i nekako mi vise idu uz (svakodnevnu) mene. ima ih i u nekoj lepoj tamno plavoj varijanti, ali plavih cipela imam vise nego dovoljno, pokusavam trenutno da se skinem... :D

Link to comment

Ove žućkaste imaju lepšu štiklu iako se meni ta boja baš i ne sviđa. Šteta što nema takvih crvenih npr ili prljavo-roze.

Link to comment

@pixieeto, onda smo rešili. :)i crnih cipela sigurno sigurno imaš, a limunske su baš dobre. meni bilo glupo da napišem da idu uz tebe/avatar ti, ali kad si već sama pomenula. :)

Edited by stormy
Link to comment
znas kako ima one patike za trcanje, a ne moras da trcis u njima?
Pa da, ali ima patika i patika, ako su neke namenjene za nešto specijalno, tipa one sa ekserima za trčanje po tartamu, naravno da ih ne bih rabio za svaki dan.Ali ok, nosi ti nama sve šta poželiš. Nemoj da se jediš, nisam mislio ništa loše.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...