Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

cuti bre, ogadiste mi dorucak pricom o cukljevima i gljivicama. kako sada da prosetam kejom a da mi pogled ne odluta na zenska stopala u potrazi za gljivicama ili cukljevima?! do danas nisam znao/hteo da to postoji, a sada cu uvek obracati paznju. forum je zlo, zene su zlo.
Neće ti ništa faliti, naučićeš da ceniš lepa stopala.
Link to comment

evo, ja sam bila trudna pa sam se i pored toga i smejala i zgrazavala kada sam videla fotku karadasijinih stopala u tim sandalama. a zapravo, to si nju trebala pitati, pa valjda postoji neki drugi tip obuce za otecene noge, majku mu...inace, u istom fazonu je i moja miljenica...bice da je fashion i sve te ceremonije sad vec opasno smaraju, obula prve koje su joj dopale nogu, pa omasila :-)http://www.huffingtonpost.com/2013/05/16/julianne-moore-shoes_n_3285340.html

Edited by nezvanova
Link to comment

za koje? da imas toliko para da mozes da si priustis najudobniju mogucu obucu za svoje trenutno stanje, ali neces nego se patis sa nekim fashion-freak cipelkama?

Link to comment
Pojma nemam, meni je bezveze da se smejem za takve stvari.
kao sto rekoh, nije da nije imala izbora...postoji ravna obuca, postoje sandale sa platformom zatvorene spreda, postoji schollove papuce, sandale, grubinke ;-) a ona izabrala najmanje adekvatne, uzasne i bez nadutih stopala...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...