Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ja imam cukljeve. zakljucila sam da je to zato sto su mi preci hodali po kamenjaru, ne ide da ja imam fine stope. taj sam zakljucak donela jednom kad sam bila u nemackoj pa obijala prodavnice obuce. cipele bile bzvz, ali sve zene imale bozanstvena stopala, ne obracam ja inace paznju, al ovo je bilo upadljivo. i dumala, dumala i shvatim: njihovi su preci hodali po drugacijoj podlozi.
+1ed.kakva je ovo zona sumraka jbt :wacko:kod mene u kvotu drugačiji cmrljin tekst, a nema editacmrljo, jes' ti uopšte ovo kad napisala il' su se neki hajvančići upleli Edited by duda
Link to comment

ja nema cukljeve (bar mislim, ne znam tacno ni kako to izgleda), al imam neprirodno dugacke nozne prste. valjda zato sto su mi preci majmuni.fala, drugarice lancia, na savetu. verujem vam.

Edited by Aleksija
Link to comment
cmrljo, jes' ti uopšte ovo kad napisala il' su se neki hajvančići upleli
jesam, jesam, menjala par puta, do mene je. ja vidim edit. sori, nije u redu, trudicu se da se ne ponovi.@aleksijaee imam i ja klavirske prste na stopalima, mora da je i to je dobro za kamenje. Edited by cmrlj
Link to comment
jesam, jesam, menjala par puta, do mene je. ja vidim edit. sori, nije u redu, trudicu se da se ne ponovi.
posle sam i je videla edit, al' ispočetka nisam i baš je izgledalo uvrnuto :D
Jel se zezate ili su ti čukljevi stvarno genetski? Ja mislila od loše obuće.
ma kakve tesne obućeja ih imam od detinjstvapreslikano očevo stopalo
Link to comment

meni ostale tj pojavile se naznake cukljeva od nekih povreda stopalaa imala sam suprim i lepa stopala :cry:

Edited by ivy
Link to comment

ne mogu ni da zamislim kakve razgovore vodite sa drugaricama kada ste same u kaficu ili pravite pidzama parti. mislim da bi postao peder kada bi cuo 15ak minuta takvog razgovora.

Link to comment

Uh, baš mi tužno što su čukljevi genetski. Mislim, ne zbog sebe, ja u tom slučaju ne moram da brinem. Nego mi strašno što na to ne može da se utiče.

Edited by sailorman
Link to comment

Ima neka operacija, ali mislim da mogu i posle toga da se "vrate", takođe, zar nije genetska predispozicija ali je i jako bitna obuća?BTW, geni su zlo, svaša ne može da se izbegne. Ali opet, Gataka nije rešenje.BTW2@Kojot: -1, uostalom saznaćeš uskoro :D :P

Link to comment
ne mogu ni da zamislim kakve razgovore vodite sa drugaricama kada ste same u kaficu ili pravite pidzama parti. mislim da bi postao peder kada bi cuo 15ak minuta takvog razgovora.
Jao, Kojote, ne seri kate molim.
Link to comment
Jao, Kojote, ne seri kate molim.
cuti bre, ogadiste mi dorucak pricom o cukljevima i gljivicama. kako sada da prosetam kejom a da mi pogled ne odluta na zenska stopala u potrazi za gljivicama ili cukljevima?! do danas nisam znao/hteo da to postoji, a sada cu uvek obracati paznju. forum je zlo, zene su zlo. Edited by kojot
Link to comment
ne mogu ni da zamislim kakve razgovore vodite sa drugaricama kada ste same u kaficu ili pravite pidzama parti. mislim da bi postao peder kada bi cuo 15ak minuta takvog razgovora.
Jebiga, sad je suviše kasno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...