Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

lako je vama, vi ste obojica u liberalnoj europi
Čuj liberalnoj Europi, to je ostvo bre, nema bežanja! Kad se nađu njih dvojica tamo, to ti je kao rimejk Gospodara Muva. Raspojasaju se, skinu i ustanove nova pravila. Jedan jedva dočekao da nekom ponudi "račića u maslinovom ulju", a drugi nakon sive puritanske Belgije kao da je pobegao Friclu s lopate.Meni kao starom romantiku ostaje jedino da vrtim pred očima klip sa Davidom Lee Rothom kako na Jump skače u spandexu i sa razdrljenim maljavim prsima.
Link to comment

nisu, nazalost, fali mi sigurno jos nekoliko nijansi za ovakve :)al to je to, samo mi je trebalo jos jedno objektivno misljenje, hvala ^_^a posle cemo jesti korijenje, koje je, jel tako, zdravo.

Link to comment

e pa ne znam za gljivice, gde su?ja sam mislila da lepo idu na pocrnelu nogu, a aleksija kaže da to može da postigne, tako da :thumbsup:

Link to comment
ova ima gljivice.
I čukljeve!To ove godine primećujem na alarmantno velikom broju žena. Edited by sailorman
Link to comment

ja imam cukljeve. zakljucila sam da je to zato sto su mi preci hodali po kamenjaru, ne ide da ja imam fine stope. taj sam zakljucak donela jednom kad sam bila u nemackoj pa obijala prodavnice obuce. cipele bile bzvz, ali sve zene imale bozanstvena stopala, ne obracam ja inace paznju, al ovo je bilo upadljivo. i dumala, dumala i shvatim: njihovi su preci hodali po finijoj podlozi. mozda su moja stopala alternativno lepa, ali rulaju po kamenjaru.

Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...