Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

samo mi ne pominji baletanke :D. vidjela sam jedne plave, savrsene, no imam baletanki grozomorno mnogo, vrijeme je da kupim neku obucu za akrobatsko hodanje.a jel imas privju zimske kolekcije?
Videću da dobijem nekako password i user za njihov katalog na sajtu, pa ti šaljem. Ja sam video, jer su bajeri od firmi koje prodaju njihove cipele već u martu zaključivali zimsku kolekciju.
Link to comment
jel nosi neko grubin obuću? s onim klasičnim đonom što je uglavnom isti na svim papučama i sandalama?
ja nosim papuče po kući već sto godina, i sandale leti, nikad nisam imala takvih problema.. niti su mi teškebaš me čudi da ti smetaju, svi oko mene ih nose bez problema
Link to comment

Već vidim kombinaciju spandexa i tih papuča, kako vežbaš sa svojim christian rock sredovečnim bendom u garaži u predgrađu. I ceo bend u istim papučama. I dolazi gospođa sa poslužavnikom i sveže isceđenom limunadom - takođe u istim papučama. Komšija preko puta zaliva crevom travnjak u istim takvim papučama i znalački klima glavom u ritmu vaše muzike.Zašto stavljaš ovakve slike u moju pokvarenu maštu?

Link to comment
Dosta je gej odnos koji gajite vas dvojica.
Taj odnos ima gej skalu, koja ide od nule do odnosa koji imate Lancia i ti.- "Jao što ti je super satić!" - "Stavi uvo ovde da čuješ kako kuca!"
a pritom je bato opisao malne kako vec jeste, sem sto asik jos ne zivi u predgradju.
Samo što je u mojoj pokvarenoj mašti imao na sebi i Juventusov dres. Juventusov.
Kad su se Bata i Ašik pofrendili na FB, ja suzicu radosnicu pustila.
To tek kad upoznamo kerove.Mada, kriv je i on što koristi kriptična imena. Doduše, imao i ja nalog Dr Emile Schaffhausen III pa mi ga ukinuli :cry:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...