Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

149%E2%82%AC%20(3).JPGsvidjaju mi se. ne znam da li da ih uzmem.
cmrljo, vrati morgani nalog.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Link to comment
nisam to ja, ja sam zena od ukusa.
da li sam ja nekad tvrdio drugacije?Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Link to comment
ja. trebalo mi vremena da se naviknem, jer su dosta teske, imam japanke.nisam nesto ocarana, al traju evo vec trecu sezonu.
e to sam i pročitala među komentarima po netu, za navikavanje. kako ti se manifestovalo dok nisi navikla?kupila sam pre tri dana cipele, ali imaju taj klasičan đon. nemam nikakav žulj ili trag, samo me toliko bole stopala da mislim da ludim. nosila sam ih na posao gde uglavnom sedim. i već treći dan kad ih skinem, prilegnem i ukomiram se od spavanja na po tri sata, što mi se retko dešava. pa se pitam, da li ću da se naviknem ili će da me oteraju u grob...
Link to comment

to, to, to je manifestacija. uzasno bolele noge, od te tezine njihove. ni mene nikad nsiu nazuljale, na posao ih nosim, jer tamo uglavnom sedim, ali se i dalje ne usudjujem da ih nosim ako znam da me tog dana ceka dugo pesacenje.

Link to comment

e pa hvala ti, malo si me utešila.baš sam se zbunila jer se reklamiraju kao medicinska anatomska ovakava onakva obuća

Link to comment
nadam se da su mislili i na nas, usko a dugačko stopalo a.k.a sideshow bob foot
Ne znam da li se sire za vece brojeve posto sam ja 38, ali recimo da ti je ova sezona sad il nikad ako su iole preneli proporcije na vece brojeve.
Link to comment
149%E2%82%AC%20(3).JPGsvidjaju mi se. ne znam da li da ih uzmem.
Oko izgleda bitno je da se tebi svidjaju. Što se kvaliteta tiče, mogu da ti kažem da su LE BABE odlične cipele, 100% made in italy(ništa Kina i to), i da su udobne. Znam proizvodjače, pa zato. :P
Link to comment

samo mi ne pominji baletanke :D. vidjela sam jedne plave, savrsene, no imam baletanki grozomorno mnogo, vrijeme je da kupim neku obucu za akrobatsko hodanje.a jel imas privju zimske kolekcije?

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...