Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Po uzoru na svu ostalu decu, i ja kupih tike za proleće41966.jpg
Oh, još jedan kolega koji trenira lastiš. Lepe. Edited by Razzmatazz
Link to comment
Sa onim kolenom? Mogu eventualno da držim lastiš.
Pa taj rad. Lastiš klub "Podguzići" - da bi se učlanio moraš imati sjebano koleno i otprilike ovakve patike.
Link to comment
Bio sam relativno skoro, ima asics aranžman ali je prejadan, ukratko. No, možda su dobili nešto u međuvremenu.
Sad bio do sportvisiona... Imaju solidan izbor asicsa.
Link to comment

Probala prekjuče seriju cipela, i sve imale isti problem, preuske za prste. Valjda je sad novi ideal lepote da žena ima usko stopalo, al ne znam šta ja da činim u međuvremenu.

Link to comment

Ne samo za žene, nego im je generalno sad valjda takav trend, da imaju kalup za "zečije šapice" umesto stopala.

Link to comment

Ako, nek se i muškarci malo muče za lepotu!Šalu na stranu, obujem te cipele, ustanem, a kosti u stopalu krenu da krckaju :ph34r: To je izgleda aktuelan povratak na kineski standard lepog stopala.

Link to comment
Valjda je sad novi ideal lepote da žena ima usko stopalo, al ne znam šta ja da činim u međuvremenu.
nadam se da su mislili i na nas, usko a dugačko stopalo a.k.a sideshow bob foot
Link to comment
usko a dugačko stopalo
ehmoj večiti problem, ako je dovoljno dugačko onda je obavezno preširokoi onda ništa drugo nego pertle (izuzetak: jednom davno sam uspela da kupim espadrile na moru jer je prodavac nakon N-tog bezuspešnog pokušaja probanja izvadio jedan par i rekao "a da probaš ove, hteo sam da ih bacim jer nikome nisu odgovarale")a iz sandala blago i diskretno virucka palac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...