Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Od uvek. Sećam se još ranih osamdesetih da su bile odvratne, a takve su i ostaleПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Kad su BK (British Knights) patike postale tako ogavne? Ili ih moje pamcenje ulepsava?
Od uvek. Sećam se još ranih osamdesetih da su bile odvratne, a takve su i ostaleПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Nisu, tj. barem krajem devedesitih su bile odlične, pre 15 godina sam imao savršene glomazne BK bež patike sa gumenim đonom koje su bile preudobne i neuništive i lepe, to i Adidas New Stratos II su najbolje patike koje sam ikada nosio, na žalost BK je pukao a stratos II ne mogu da nađem ni na netu :(Ono što se sada nalazi po radnjama je krš, lepak se vidi na sve strane, šav nikakav, materijal krš, modeli krš, boje krš... Edited by Vapad
Link to comment

Pa da, to je taj neki period na koji mislim, druga polovina dvedesetih recimo, bilo je par bas OK modela. Bas sam za jedan pomislila da bih i sad mogla da ih ponesem i odlucim da overim sta sad nude. Kad ono nista, nema veze...

Link to comment

stos mene tice, a kak bi smetalo.... ja redovno imam problem sa cvrstom obuchom.. posebno s debelim djonovima....... cydwoq pravi ultra udobnu i light [laku?] obuchu..... pa koj voli...

Link to comment

Ne, ne mora đon biti debeo, već samo da nije skroz tanak (btw, debeo ne znači čvrst). Meni je nekako lepše i lakše hodati bos, nego sa tankim skroz đonom, pogotovo kad je taj tanki đon takav da peta leži niže od prstiju. Tj. suprotni ugao od visokih potpetica - ako moram u tome baš da hodam, osećam umor kao kad 10+ sati vozim auto pa me taj zglob zajebava od papučica gasa itd.

Link to comment

pa ne znam, valjda sve zavisi.. meni sve to stos naveo, ne da ne pretstavlja problem, nego mi bas potaman....... mozda sam umorna od poslovne obuche, gde moramo da nosimo makar medium potpetice

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...