Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ja ne idem okolo nudeci svoja stopala za novce

zato sto niko ne bi hteo za to da plati :(

Asik samo salje fotke Bati u Nemacku za marke. nece ni moje pezete.
Link to comment

Bio sam u Milesevskoj u Clarks radnji da vidim sta ima. Bitno je da imaju desert boots u par boja. Ima jos par simpa modela obuce. Cena DB je 14 soma i 200 recimo. Letos sam u Trstu pazario jedne za 135 evra. To mu dodje tu negde.2008 sam u NY u David Z radnji kupio za ispod 100 $. Negde su se na topicu ranije spominjale spenserice, pa eto.Usput video sam u Obuci Beograd, meni skroz ok verziju ovakvih cipela za oko 5 soma.

Link to comment
...2008 sam u NY u David Z radnji kupio za ispod 100 $. ...
mislim da sam kupio u nekoj drugoj radnji. bitno je da su bile po prihvatljivijoj ceni.
Link to comment
gde i posto
U Milesevskoj 26, 14hiljada i nesto. Ovu boju nisam tamo video. Imaju jedno 5 boja, sve su ok i sve je antilop. Meni krivo sto kad sam bio u prilici nisam kupio beeswax kozne.Ove sa slike (slika je sa neta, takve imam) sam kupio u Trstu u Clarks radnji za 137 evra. Mislim da je to bila tacna cena. Edited by C žeton
Link to comment

mi to zvali sajmonice onomadGreatestHits-Back.jpgkada su se ovakve cipele pojavila 78-e (čini mi se, ali nisam baš sigurna 100%) u planikinim radnjama, našoj sreći nije bilo krajapod ''nama'' podrazumevam društvo koje je slušalo s&g između ostalog :Dsvi smo ih odmah pokupovaline sećam se cene, ali znam da mi je trebalo nekoliko dana ubeđivanja da su mi baš takve cipele neophodnebilo i ženskih i muških brojeva ali samo u jednoj boji, neka boja peska, kul boja skroz, skroz nalik ovima na slici

Link to comment

ima neke lakovane zute spenserice u skecersu, zapazila perifernim vidom, moguce da nisu lose, ali ne drzite me za rec. nego, zna li neko sta ova sa slike ima na nogama, moram da upotpunim set, gace imam od prosle sezone?Nike-Tadasana-Womens-Capris-531301_010_A.jpgedit. nasla. kuku sto su dobre.

Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...