Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Znaš cmrlj, gledajući šta se tebi sviđa, ili imaš proširene vene ili te užasno mrzi da depiliraš noge... :fantom:
imam prosirene vene, a i mrzi me da depiliram noge i ne samo noge. ali kakve to veze ima sa cipelama?!
Link to comment
imam prosirene vene, a i mrzi me da depiliram noge i ne samo noge. ali kakve to veze ima sa cipelama?!
Joke :mellow:Voliš neke cipele koje imaju dodatak za listove.
Link to comment

ako ima u bg, objasnite gde su, i mene zanima.probala sam neke njihove modele po inostranstvima, ali nikad nisam kupila ni jedne. svodilo se na dva ishoda: ili su raspoloživi modeli bili preširoki za moje tanano stopalo ili nisam mogla da si priuštim.

Link to comment
Našla sam ih na nekom zappos.com sajtu ali ne znam isporučuju li u Srbijicu :(
valk, probaš li ti to negde pre nego što naručiš? ja se ne bih usudila da kupim obuću koju ne probam.
Link to comment

Pa nisam nikad to uradila. Ova marka mi ipak deluje relativno "bezbedno" jer su široki kalupi a to odgovara mojim ravnim tabanima :DAmazon ima neke modele, ipak je činjenica da nisu baš jeftine pa da se tek tako napamet kupuju. Baš šteta, jako mi se sviđaju. Slične su Airstepu i Mjusu.

Edited by Valkyrie
Link to comment

jako su kvalitetne i udobne. odlična je guma od koje su izrađeni đonovi.ali nemoj bez probe, nekako deluju malo šire uživo nego na sajtu. bar sam ja stekla takav utisak zbog pomenutog iskustva.ko proveri ima li ih u supermarketu, neka podeli sa nama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...