Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

baš lepe!evo još jedne Pradine za cmrlj:prada-spring-2013-platform-wedge-sandals-profile.jpg
videla celu tu pradinu kolekciju, te su mi mnogo zenstvene, one sto sam ih turila su mi lepse, a i nosive su, u ovima bih pala na nos. ne postujem ovde ja samo cipele, nego cipele sto mi se svidjaju. s tim u vezi imam da izjavim da su mi ove morganine grozne. ove ovde bih, recimo, rado posedovala, samo da su malo manje spicaste.i da, jasno mi je da me ne razumete :Dyan0212024blk_02_large.jpgedit.a evo i jednih savrsenih:)44400902rx_12_f.jpg Edited by cmrlj
Link to comment

"Hodala sam po plastici umesto po koži. Kada sam otišla kod doktora on mi je rekao da moje stopalo ne izgleda normalno ’Ta kost... vi ste je sami napravili tako, jer ona tu ne pripada’, rekao mi je tada"idem da bacim peglu

Link to comment
"Hodala sam po plastici umesto po koži. Kada sam otišla kod doktora on mi je rekao da moje stopalo ne izgleda normalno ’Ta kost... vi ste je sami napravili tako, jer ona tu ne pripada’, rekao mi je tada"idem da bacim peglu
kopito4-1.jpg
Link to comment
Gde je cmrlj?
prve su siguran izbor, druge su bolje. al moras da znas da ih slozis. a lepe su i jedne i druge, samo su druge zanimljivije. Edited by cmrlj
Link to comment
Daj neki sajt za cipele ili patike. Zarobljen sam u ledu na dalekom severu sa pivom od 8 evra...
Imaš onaj Brandos, tamo ima svakakve obuće.
Link to comment
Daj neki sajt za cipele ili patike. Zarobljen sam u ledu na dalekom severu sa pivom od 8 evra...
и гумени опанци су елегантнији од тих белих ђонова.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...