Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Za Everest spremni!NB_H170_Goretex_footwear.pngNew Balance returns to the Aw12 season with the H170 which was first produced in the early 80′s historical during the American first ascent of the Mount Everest in 1984 by Lou Whittaker. This updated version features the iconic silhouette with premium nubuck uppers mixed with Gore Tex set on a durable hiker sole.

Link to comment
kako štitite obuću od soli?ok krema i to ali šta da radim kada se pojave oni beli talasi od soli?da brišem krpicom pa mažem?
pa i ja tako radim. racunam, najprostije resenje = najbolje.a nije da nema "ideja."procitala sam negde na netu da se te fleke super skidaju sirectom (!).mamin savet (prenosi se s kolena na koleno) je (biliv it or not) da se utrlja malo taloga od kafe.naravno da nemam pojma da l ista od nevedenog stvarno deluje ili su bapski saveti, nekako mi ne ide da bilo sta od toga stavljam na cizme. :unsure:
Link to comment
pa i ja tako radim. racunam, najprostije resenje = najbolje.a nije da nema "ideja."procitala sam negde na netu da se te fleke super skidaju sirectom (!).mamin savet (prenosi se s kolena na koleno) je (biliv it or not) da se utrlja malo taloga od kafe.naravno da nemam pojma da l ista od nevedenog stvarno deluje ili su bapski saveti, nekako mi ne ide da bilo sta od toga stavljam na cizme. :unsure:
ja sam cuo da je dobro da se natope u naftu.ima bre kozmetike za cipelke u svakoj boljoj radnji. balzam i sprej za impregnaciju, pa se posle nosenja operu vlaznom krpom i kraj price.
Link to comment
  • 3 weeks later...
ja sam cuo da je dobro da se natope u naftu.ima bre kozmetike za cipelke u svakoj boljoj radnji. balzam i sprej za impregnaciju, pa se posle nosenja operu vlaznom krpom i kraj price.
Hm...vidi ovo:39575720101.jpgKupio prošle nedelje i prosto mi žao da ih trancam po ovoj bljuzgavici zbog belih delova na đonovima. Ima neko ideju kako bi se ti beli delovi mogli održavati da izgledaju pristojno? Napominjem da su patike kožne, tako da veš mašina ne dolazi u obzir. Vlažna krpa je najčešće nedovoljna(malopre sam bezuspešno trljao svetle đonove na Kapinim cipelama), na netu nisam uspeo da nađem neki starinski recept za izbeljivanje đonova...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...