Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Supruga kupila klasicne martinke sa 3 rupe za 120 Euro, made in china. Ovih pravljenih u Engleskoj su imali samo 2 para i kostale su preko 250 Euro :isuse:. Vidjecemo. Ja imam 4 para, sve su iz 90-ih i sve su nosljive, cak je i vegan varijanta ovih istih koje je supruga kupila jos uvijek ok.

Link to comment
Ima li u begeu nešto poput ovoga?wear-saddle1.jpg298_cheaney_herring_9d_new_spectator_saddle_shoe_hand_made_in_england_22115239.jpg
ima jedna radnja koja pravi cipele, mislim da je gračanička ulica, odmah pored kafica Moke Slavnica (valjda se zove Pevac, pored Palasa). Neke slične sam viđao tamo, Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ako ti pravljenje cipele po meri nije problem, google Majstor Dane. Meni je on pravio za svadbu, izmisljas sta hoces. On je specijalizovan za plesne/pozorisne/vintage cipele a ti kazes kakve ti trebaju.Edit: kostale su me 50e.

Edited by Valkyrie
Link to comment

uffff...a ja letos obigravala oko jednih koje su bile vrlo slicne onom gornjem paru, na buvljaku u zrendzi../hugo/ bossove, al se videlo da nisu ovih godina radjene, mada bile u fenomenalnom stanju /obuvene 2-3 puta max/ . skroz opicene i htela da ih pazarim /za 300 dinara/, al' bile 44-45, te velike za mog sina, hipstera / 43/ a nije mi palo na pamet kome bih ih poklonila :-)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...