Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ukusi, ko bi to pomirio. s tim u vezi, evo meni novih lepotica :D
niko vala! al evo i meni su ove super, mislim da je taj je ne sais quoi u mom slucaju to da obuca (i sve ostalo) ma kako uvrnuta u krajnjoj liniji treba da izgleda elegantno, da ti stopalo ne izgleda nabudzeno, glomazno, da potseca na stopala neke druge zivotinjske vrste itd
Link to comment
niko vala! al evo i meni su ove super, mislim da je taj je ne sais quoi u mom slucaju to da obuca (i sve ostalo) ma kako uvrnuta u krajnjoj liniji treba da izgleda elegantno, da ti stopalo ne izgleda nabudzeno, glomazno, da potseca na stopala neke druge zivotinjske vrste itd
vidim da lose stojis sa hobitima, a ja takve najvise volim :D
materijal deluje kao da od njih tragovi smrde necjovestvom.
vrlo moguce :Dmada, evo rekla leja, kamper su, ne moraju da smrde, al su mi nesumnjivo neudobne do bola.
Link to comment
vidim da lose stojis sa hobitima, a ja takve najvise volim :Dvrlo moguce :Dmada, evo rekla leja, kamper su, ne moraju da smrde, al su mi nesumnjivo neudobne do bola.
uu da procitala si me, hobit asocijacija je gde vucem liniju.a verujem da ove kamperice nisu neudobne, pa prodaju ih kao ciplele za trekking, jos s onakvim amortizerima...
Link to comment

ma meni su sve kamper neudobne, zute mi nokte na palcevima, krive kicmu, oticu noge. ima onih kojima su kamper najudobnija obuca na svetu i onih kojima su najneudobnija. ovi drugi obicno imaju ravna stopala, ja sam u toj tuznoj grupaciji.moje omiljene hobitske nisu skroz odvratne, ne mogu da ih nadjem, al evo ima njihove zimske sestre, ista firma isti kalup, bolje izgledaju uzivo.

Link to comment

hm..ima jedan spanski brand koji bi ti se sigurno dopao al ne mogu sad da se setim kako se zove dameubijes...fine su ove poslednje, pogledaj i trippen.com tamo ima i za hobite al i nekih kamperolikih na koje ja pikiram

Link to comment

Ha! Say no to these babies!25tkn7a.jpgEdit: ove nisu dobre samo za koncert Halida Muslimovića, nego i za Halida Bešlića!

Edited by Razzmatazz
Link to comment
  • 3 weeks later...

u jebote, il imas bas zajeban taban il je kvalitet stvarno oso u kurac otkad su ih kinezi uzeli. il si keri bredso.u moje vreme™ su trajale po nekoliko godina. martinke mislim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...