Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ne zna se ko gore cipele vadi s interneta. Maheema doduše vade one conversice, tako da je belgijski koljač ipak šampijon za sada.
Mozda to njemu stoji, ako zamislimo da je on hipsterska verzija Christiana Balea u The Fighter.S druge strane, ove assuckove, nikako ne vidim da idu uz helanke. Edited by Indy
Link to comment
Mozda to njemu stoji, ako zamislimo da je on hipsterska verzija Christiana Balea u The Fighter.S druge strane, ove assuckove, nikako ne vidim da idu uz helanke.
njih nosim uz biciklisticke strictlydnnho21.jpg
Link to comment
ovo gore ko duboke curule al' je zato kaputić wub.
curule? je l to gumeni opanak? i mene je na opanak asocirao ovaj predivni komad obuće. podsvesno je nacionalnost proradila u meni. zašto Tigar Pirot ne napravi hipsterski opanak za naše u severnoj dijaspori. serbski hipsterčići u Skandinaviji, severnoj Nemačkoj i Holandiji bi ih rado i ponosito nosili po onom gadnom vremenu.edit: oops, već urađeno: Pirot -- Kompanija "Tigar" iz Pirota isporučila je jesenas japanskom tržištu 2.000 pari novog modela pirotskog gumenog opanka. Edited by maheem
Link to comment
Ne zna se ko gore cipele vadi s interneta. Maheema doduše vade one conversice, tako da je belgijski koljač ipak šampijon za sada.
Kad je Švabo stila im'o...
Link to comment
Hagl%C3%B6fs-Roc-Legend.jpg
Ekstra su, ali sve te hiking/treking patike imaju šniranje do samog vrha obuće, što me malo nervira... gledao sam već i pominjao salewa-u, imaju strašne modele, ne znam kako se porede cenom s ovim tvojim.
Link to comment
Ekstra su, ali sve te hiking/treking patike imaju šniranje do samog vrha obuće, što me malo nervira... gledao sam već i pominjao salewa-u, imaju strašne modele, ne znam kako se porede cenom s ovim tvojim.
cena ovih plitikih je 150-160e (duboke su 200), što je veoma ok za 1 Haglofs proizvod. Salewa je jeftinija, ali meni mnogo tvrda obuća za svakodnevni asfalt.Istina, šniranje skoro do prstiju zna uvek da začudi Srbina. Uvek kada me vide šta imam na nogama (nemam ove, ali slične), uvek me pogledaju začuđeno i uznemireno u lice. nije nike, adidas, converse + se šnira do vrha?!
Link to comment

Ma nemam ništa protiv pertli na palcu, ako će da se takva obuća koristi gde treba - hoću reći, postoji razlog zašto se takve cipele/patike tako pertlaju... na ulici mi je to malo bezveze.Svejedno, super izgledaju ove tvoje - kažeš da su generalno Haglofs kvalitetnije od Salewe?

Link to comment
Ma nemam ništa protiv pertli na palcu, ako će da se takva obuća koristi gde treba - hoću reći, postoji razlog zašto se takve cipele/patike tako pertlaju... na ulici mi je to malo bezveze.Svejedno, super izgledaju ove tvoje - kažeš da su generalno Haglofs kvalitetnije od Salewe?
jesu. barem bi trebale da jesu.ali ne zato zato što je Salewa lošeg kvaliteta (daleko od toga), već zbog toga što od Haglofs-a teško da ima šta bolje. (govorim o kvalitetu celokupne ponude)baška što šeđanin napravi da sve haglofsovo pude skroz sexy.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...