Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

sta mislite o ovima, je l' nosio neko ecco, je l' smrde noge u njima, jesu udobne, tople? obisao sam deltu i usce trazeci cipele za sneg i kaljugu i nista nisam nasao. ove su mi pak zapale za oko (mada mi lepse braon sa zelenim djonom :D), a i nisu preskupe, samo 22k :sleep:

Link to comment

@ exTRaGluvlepe, no ne obećavaju toplotu na -10°Cprošle godine uzeo neke u Timberlandu goratex, waterproof, trtmrt a i za neverovati značajno jeftinije od eccoa

Link to comment
@ exTRaGluvlepe, no ne obećavaju toplotu na -10°Cprošle godine uzeo neke u Timberlandu goratex, waterproof, trtmrt a i za neverovati značajno jeftinije od eccoa
jas uzo ove prošle godine za teren™ i isplatile su mi se samo onih par dana minusa i snega na zlatiboru. 10k. ove godine su 12.5k :mellow:11119_157_zoom.jpgevo eko od jakove kože ima buraz i kolko sam shvatio šljapkaš u sopstvenom znoju ako temp nije dovoljno izazovna™.now shoing:tom-tailor-brampton-mid-boot-cognac.jpg
Link to comment
jas uzo ove prošle godine za teren™ i isplatile su mi se samo onih par dana minusa i snega na zlatiboru. 10k. ove godine su 12.5k :mellow:
Kod nas su potpuno sulude cene. Evo, sad otisao da proverim cenu jednih CAT zimskih koje imam. U Office shoes kostaju 13.800 dinara, na CAT online shopu 95$ (8.400 dinara po danasnjem kursu). Cak i da se na tu cenu doda americki porez, mnogooooooo!
Link to comment
obuća je podosta skuplja ove godine :(pdv or smthng?jes izbljuvao nove šuze sinoćke?
ove me izišle 8k, al to sa 30% ofa koji mi trgovkinja izboksala jerbo sam ispazarivo neku šulju od gazze™ za jednokratnu upotrebu i neki sako™ koji šiju deca, al nogama i u mraku za dosta novaca. tj. oni ga šiju za malo if any novaca, a ješe ga valjaju za dosta™nisam ja al za bolju 1/2 se ne mogu zakunut da nije. :puke::naughty: Edited by nisam ja
Link to comment
sta mislite o ovima, je l' nosio neko ecco, je l' smrde noge u njima, jesu udobne, tople?
ja nosila ecco zimske. noge nisu smrdele toliko da bih se i danas secala, tople su bile, sneg nije probijao, jedino me nerviralo sto su teske, pa kad sam kupila sledece nikad ih vise nisam nosila iako su citave i nista im ne fali.ne znam koji je to fazon u poslednje vreme da te zimske propustaju vodu ako ih ne naprskas onim sprejom za impregnaciju. ne vazi za ecco, al vazi za neke timberlend i adidas sto sam kupovala.
Link to comment
ja nosila ecco zimske. noge nisu smrdele toliko da bih se i danas secala, tople su bile, sneg nije probijao, jedino me nerviralo sto su teske, pa kad sam kupila sledece nikad ih vise nisam nosila iako su citave i nista im ne fali.ne znam koji je to fazon u poslednje vreme da te zimske propustaju vodu ako ih ne naprskas onim sprejom za impregnaciju. ne vazi za ecco, al vazi za neke timberlend i adidas sto sam kupovala.
moje Margom gilje su neunistive, ove godine pune 20. isti fazon, kad ih skines moras da napunis dzepove kamenjem, inace odleprsas.
Link to comment

Naravno da su tebi zimske cipele neuništive, verovatno i perjane jakne tu prenose sa kolena na koleno a šal je većini ostrvljana štrikala čukunbaba kad je onomad, u februaru 1872., zagudilo na čitavih +16 C.+1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...