Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

cestitke na prepoznavanju osobe od ukusa na ovom forumu ;)evo sam ih pregledala, sve su na dobrom tragu, nijedne mi nisu savrsene. od ovih sto si ti ponudio najbolje su mi zumbane, a ja ne volim zumbane, al mi koza izgleda starije nego kod ostalih. ove nisu lose, ono sto mi se ne svidja je sto su nekako previse zdudane, za trunku bucmastije nego sto bih volela, moguce da se izgubi ako nosis veci broj. najvise mi se svidjaju ove, mada verujem da su najmanje pogodne za svakodnevno nosenje. deset eura, molim.edit. otvorise mi se novi vidici. ove i ove valjaju.

Edited by cmrlj
Link to comment
Neces se ti dobro provesti u Kelnu...Garderobu kupujem retko i nosim do cepanja. Sad se manje-vise sve pocepalo, pa gledam sta gde ima i ne mogu da se nacudim cenama. Cipela skoro da i nema ispod 200 evra, kosulje solidnijih high street brendova od 100 navise, jakne i odela da ne spominjem. Potpuno nisu normalni.
Hoste, jesi li možda overio švapski ueberklassiker Seidensticker Splendesto? Matoriji forumaši se sećaju te marke, šio ju je zagrebački Kamensko za rahmetli SFRJ i bile su prvoklasna roba. Vidim da se po pustoj Londri prodaju po dva komada za 90 funata, što i nije loše. P.S. Ovo je četvrti pokušaj da uradim reply od jutros, valjda će uspeti :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

A gde?Tj, da postavim pitanje kako valja, gde se mogu naći stariji modeli adidas patika, a da isporučuju u Srbiju?Meni treba new stratos, adidas-new-stratos.jpgJedna od najboljih patika koje sam ikada imao.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...