Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Pa dobro, kad čovek ne voli klasičan oblik. Ko voli može ovo:269848_CDZ00_1000_001_web_zoomout.jpgu još viši platni razred.
kad već moraš da ideš u odelu kupi nešto ovakvo i drži na kalupu u kutiji. imaćeš pristojne cipele narednih 20 godina. svoj nekonformizam, ako baš moraš, možeš da iskažeš izborom čarapa: roze, žute, ljubičaste... glat dokolenice. sve mirno, decentno, a onda, ako bude trebalo, prekrstiš noge i sevne čarapica.
Link to comment

ključni problem nisu cipele već odelopostuj slike odela i dobit ćeš odgovor, ako je odelo klasično kupi klasične gilje, a ako je neki vonabi hipsterski pokušaj možeš i u japankama(havajkama)edit:podržavam mammy t.s.+ otvori se za 500€ i bićeš pokriven za sve protokolarme svetkovine narednih 1/4 veka

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
kad već moraš da ideš u odelu kupi nešto ovakvo i drži na kalupu u kutiji. imaćeš pristojne cipele narednih 20 godina. svoj nekonformizam, ako baš moraš, možeš da iskažeš izborom čarapa: roze, žute, ljubičaste... glat dokolenice. sve mirno, decentno, a onda, ako bude trebalo, prekrstiš noge i sevne čarapica.
obavezno to, i da ih slikas za ekipu iz bloka.dize, druze moj :(
Link to comment
ključni problem nisu cipele već odelopostuj slike odela i dobit ćeš odgovor, ako je odelo klasično kupi klasične gilje, a ako je neki vonabi hipsterski pokušaj možeš i u japankama(havajkama)
mudro zboris.recimo ako je odelo malo neobaveznije, mogu bolje se iskombinuju neke cipele od brusene koze(koje opet ne idu dobro sa bas formalnim odelom, imho)
+ otvori se za 500€ i bićeš pokriven za sve protokolarme svetkovine narednih 1/4 veka
obzirom na broj svetkovina koje covek poseti, i koliko prosecna cipela traje, i kinez od 20e bi izdrzao 1/4 veka svetkovina ;)cipele su da se nose i cepaju i da ti bude zao kad ih pocepas jer ih nemas vise, a takve iste i tako udobne neces opet naci.ja jos pamtim moje konversice iz 5og osnovne koje su bile prvi komad obuce koji sam zalio, i jos nisam prezalio
Link to comment

ovo za 500€ sam frljnuo onako, one koje sam linkovao su oko 1500€ leva, desna je malo jeftinijaDva puta sam se do sad u životu izuo za gilje i nijedan put mi nije bilo žao(naravno, trebalo je da prodje par meseci)

Link to comment

daj bre jeste slepi - ovo ima zvoncice! ne znam zasto covek ne bi kupio cipele koje mu se dopadaju. ja te takve alternativne godinama nosim na odela - i kajne problem. zabole me ako neki smatraju da ne valja il da sam ludak. ne valjaju ni meni njihove. ja sam tako kupio neke klasicne crne za uz odela i nikad ih obuo nisam. nema sanse brale, ni u klonju. probam ja al dzaba, ne mogu u tome medju ljude pa crko. zali boze para... kupi cipele koje ti se svidjaju inace ti se moze desiti isto sto i meni, bacices dobru kintu na ruzne cipele koje nema sanse da nosis. a na kraju ces opet morati da kupis one u kojima mozes medju svet.

Link to comment
kad već moraš da ideš u odelu kupi nešto ovakvo i drži na kalupu u kutiji. imaćeš pristojne cipele narednih 20 godina. svoj nekonformizam, ako baš moraš, možeš da iskažeš izborom čarapa: roze, žute, ljubičaste... glat dokolenice. sve mirno, decentno, a onda, ako bude trebalo, prekrstiš noge i sevne čarapica.
Nije pitanje nekonformizma no ružnoće.
Link to comment

ove sto je mommy izdvojila nisu ruzne cipele. mislim, nisu da ih okacis na zid zbog izuzetnosti, ali su baseline izbor za odelo, koje takodje nosis zbog nekakve drustvene norme.

Link to comment
daj bre jeste slepi - ovo ima zvoncice! ne znam zasto covek ne bi kupio cipele koje mu se dopadaju. ja te takve alternativne godinama nosim na odela - i kajne problem. zabole me ako neki smatraju da ne valja il da sam ludak. ne valjaju ni meni njihove. ja sam tako kupio neke klasicne crne za uz odela i nikad ih obuo nisam. nema sanse brale, ni u klonju. probam ja al dzaba, ne mogu u tome medju ljude pa crko. zali boze para... kupi cipele koje ti se svidjaju inace ti se moze desiti isto sto i meni, bacices dobru kintu na ruzne cipele koje nema sanse da nosis. a na kraju ces opet morati da kupis one u kojima mozes medju svet.
pa niko mu ne kaze da ne kupi :)samo dobija razne predloge sta bi mogo da kupi, pa nek bira sta mu je voljanjegove pare, njegove noge
Link to comment
kad već moraš da ideš u odelu kupi nešto ovakvo i drži na kalupu u kutiji. imaćeš pristojne cipele narednih 20 godina. svoj nekonformizam, ako baš moraš, možeš da iskažeš izborom čarapa: roze, žute, ljubičaste... glat dokolenice. sve mirno, decentno, a onda, ako bude trebalo, prekrstiš noge i sevne čarapica.
Još bolje ovako nešto, Gallo:20100107-gallo_calze.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...