Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ništa, prvom prilikom kad se bačim do Berlina pazarivam ih (verovatno one duboke). Ne bih baš rizikovao da kupujem preko neta bez probanja, a ovde nemaju sve modele u radnjama koje gi prodaU.
Pa nisu ti ove za odelo bas. Da bi bile udobnije, probaj da kupis neke Tod's:XXM0HW00D80EN0S800-F1-Lace-Up-Leather-Ankle-Boots-Dark-Brown_1.jpgili:XXM0PY00C20AKTB999-F1-Lace-Up-Leather-Oxford-Shoes-Black_1.jpgOve druge, Derby su nevidjeno udobne. A i one prve.
Link to comment
odlicne, odlicne, one prve su bolje, evo i odelo da se slaze (zanemari kosulju, dodaj dokolenice).edit. i ko kaze da odela moraju da budu smor, meni su ova strava.
ufff...kako su divna. al' bas sve sa fotki bih rado nosila! istina, nisam bas sigurna da bi mi i dobro stajala, al' ko jos mari za to....;-)
Link to comment

I meni. Zasto ljudi ne vole obican djon na cipelama (kozni naravno) nego moraju da eksperimentisu.

Edited by borris_
Link to comment
meni grozne.
+1
deluju da su fantasticno udobne
+1
ovaj deblji spojeni djon na muskim cipelama ovog tipa mi je skroz nekako penzoski.
+1ne zajebavam se, samo se slazem sa svim sto si napisala :) penzoski efekat pojacava to sto je peta spojena sa prstima, lici mi na zepe :(
Link to comment

Pa dobro, kad čovek ne voli klasičan oblik. Ko voli može ovo:879526_2.jpgMada, tu preskačemo u viši platni razred.Ili ovo:015938_10220_1000_001_web_zoomout.jpgili:269848_CDZ00_1000_001_web_zoomout.jpgu još viši platni razred.

Link to comment

Da mi neko mladji od 70 dodje u ovim srednjim ne bih s njim pricala, osim ako nije prekaljeni nerd kome je mama kupila te cipele da ima.

Link to comment
deluju da su fantasticno udobne, ali ovaj deblji spojeni djon na muskim cipelama ovog tipa mi je skroz nekako penzoski.
isto.svakako nije za obujte diga.
Link to comment

Za "obujte diga" je neki voz ka rudniku u okolini Perta, tamo bi bilo dopadljive obuće onoliko. Meni je sve ovo zastrašujuće.

Link to comment
Da mi neko mladji od 70 dodje u ovim srednjim ne bih s njim pricala, osim ako nije prekaljeni nerd kome je mama kupila te cipele da ima.
ove su garant jako ruzne i mom caletu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...