Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Opa, onda smo napredovali kao ljudi i Srbi.Dize, imas i moj blagoslov. Uzmi tako nesto, nece da se bace. Pravo je osvezenje je videti nekog u odelu sa nedosadnim cipelama.

Link to comment

odlicne, odlicne, one prve su bolje, evo i odelo da se slaze (zanemari kosulju, dodaj dokolenice).edit. i ko kaze da odela moraju da budu smor, meni su ova strava.

Edited by cmrlj
Link to comment

da bi postigao ovaj luk morace i malo da poradi na tenu. ali to relano nece biti problem sa poznatim belgijskim suncem

Edited by sherman
Link to comment

Ništa, prvom prilikom kad se bačim do Berlina pazarivam ih (verovatno one duboke). Ne bih baš rizikovao da kupujem preko neta bez probanja, a ovde nemaju sve modele u radnjama koje gi prodaU.

Link to comment

pazi samo, trippen su bas budzaste zbog djona. imam 2 para (ne od ovih sto si naveo) i ne idu dobro uz odelo istina, ja imam tanke noge pa su i pantalone relativno uske, i onda to deluje katastrofalno kad se spojia ako vec uzimas, ja navijam za skuter!inace, moz' da vidis i nesto od moma cipela, ako imas srecu da ti noga nije siroka kao mojauzivo su bolje neg na slici

Link to comment
Kapiram da su to dobre cipele, al je meni sve to potpuni užas. Posebno kad imaju taj špic. Ja bih bre vako nešto al ne znam koliko to mere uz odelo.
Meni se ne svidja djon. Nekako mi ne ide uz odjelo. Kad ih budes probao, pokusaj da to bude sa odjelom pa ces onda vidjeti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...