Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Oštro oko protohipstera je uočilo prave detalje koji jesu pohvalni, al džaba kad cipele generalno izgledaju kao da su ih sedamdesetih na VMA dužili lekari. Čak bi i poruka sa đona bila prihvatljiva po PS-u.

Link to comment
i na betonu?
ako pre toga udjes u baru, da.
al' mora se priznati da tu ima interesantnih mekjebhipster detaljcica, kao onaj crveni trouglic, pa zagonetna crna rupa, frankestajn stepovi...
konacno, covek koji zna da prepozna prave vrednosti :) Edited by cmrlj
Link to comment
ako pre toga udjes u baru, da.
ili ako zgazis u psecu kaku koju je neki nesavesni kucedrzatelj zaboravio da pokupi. a tako ce tesko tvoja poruka ostati nezapazena, svako ce, se kad mu do nozdrva dodje tvoja poruka, da se sagne da vidi
Link to comment

dobra ideja, al u praksi neizvodiva. tesko ce se govno ravnomerno rasprostrti po celom djonu, a ni gustina nije dobra da otisne slova kako valja.

Link to comment

ako mislis da mozes da izneses bolju teksturu i gustinu, predlazem da sama istovaris. a onda odes na tash i tabanas isred crkve. ili unutra, ako zelis da bog zasigurno vidi tvoju poruku njemu

Link to comment

ispustate glavnu poentu, setnja po pesku i ostavljanje tragova 'ja sam ateista, ja sam ateista...' i Cmrlja u fejdautu, dok joj zraci sunca nestasno padaju po pertlama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...