Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ne razumem se u to jeftino/skupo/kvalitetno itd al se ne bih slozio da se mora znati hodati na stiklama. cak ima nesto jako seksi i dirljivo kod tih klinki koje klecaju na stiklama kao dinosaurusi koji lelujaju na tanusnim nozicama. vrlo jasno vidis da im fali snazna muska misica da se na nju naslone... radi to...
dadaadaa :-))...i moj zmu je nesto slicno prokomentarisao ;-)sailormanka, jel to taj rad? otuda bes. tako? ;-)
Link to comment
dadaadaa :-))...i moj zmu je nesto slicno prokomentarisao ;-)sailormanka, jel to taj rad? otuda bes. tako? ;-)
Pa sta znam.. Mislim, licemerno bi bilo da kazem 'nek svako nosi sta mu se nosi, de gustibus non est disputandum, blablabla', kad i ja postujem na Hate listi itema i cesto komentarisem tudje odevanje (ne uvek sa divljenjem). Nego mi se ucinilo da su te tinejdzerke u stiklama malo previse razestile, te da mislis da mlade cure ni ne treba da nose stikle (pogotovo ukoliko su nestabilne na njima!) nego samo ravno jer je to primerenije njihovom uzrastu ili ne znam vec cemu. Ali izgleda sam pogresila, sad kapiram da nisi to htela da kazes. Sorry, my bad :)
Link to comment
ne razumem se u to jeftino/skupo/kvalitetno itd al se ne bih slozio da se mora znati hodati na stiklama. cak ima nesto jako seksi i dirljivo kod tih klinki koje klecaju na stiklama kao dinosaurusi koji lelujaju na tanusnim nozicama. vrlo jasno vidis da im fali snazna muska misica da se na nju naslone... radi to...
kralju
Link to comment
  • 2 weeks later...

ostalo je jako malo kombinacija. sve je vec proslo. cizme bez prstiju, cipele bez prstiju, mesanac cizme i patike, mesanac patike i cipele s platformom, mesanac patike i borosane (nadam se da ovi mesanci ne mogu da imaju potomstvo), cizme sa resama, sandale sa resama, cizme sa pertlama, patike sa sljokicama, itd. itd.sigurno neko sedi i smislja "hm, sta jos nismo ukrstili, da vidimooo ..." bojim se da se te degenericne opcije suzavaju. mozda treba razmisljati o ukrstanju pantalona i cizama, pa onako odjednom sve navuces? pa sledece godine takvim cizmama da odsecemo prste?

Edited by gagorder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...