Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ovaj, ja i drugar smo nedavno kupili starke u Conversovim radnjama (različitim). Ja u TC Ušću, on ne znam gde. Obojici su nam pukle veoma brzo pošto smo ih obukli, posle svega nekoliko nošenja. Da li se još nekome ovo desilo?

Link to comment

Meni traju godinu ili malo jače (kupim poluduboke na proleće, batalim ih kao raspale dogodine na jesen), ali ne nosim po kiši i nisu mi jedina letnja obuća, no miksam. Stoji da su pre recimo 10 godina bile kvalitetnije u smislu da su sporije bledele, kad puknu to nije bio instant raspad sistema u vidu ogromne rupčage, pertle nisu bile ovako loše (brzo postanu krute, uvijaju se i troše se) i slično. Nosim ih i dalje jer sam navikao i jer nikad ne platim punu cenu, no pola.

Link to comment

Dobro, jer sam već počeo da razmišljam da ne treba uopšte više ikada da kupim starke, što mi je udar na stajling. :) Ove moje su pukle sa strane, ona plastika je pukla, što mi je baš neverovatno, a račun sam bacio i ne mogu da ih vratim. angry.gif

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupio u Office shoes Vans (authentic, platnene, sive), odlepile se sa strane posle dva nošenja. Nije da je strašno, ali ima tu tendenciju. Reko bih da je i to, ko i starke, osamdesetih bilo dugotrajnije.

Link to comment
Kupio u Office shoes Vans (authentic, platnene, sive), odlepile se sa strane posle dva nošenja. Nije da je strašno, ali ima tu tendenciju. Reko bih da je i to, ko i starke, osamdesetih bilo dugotrajnije.
:( nemoj tako, ja sam kupio crne al u Madnessu. nosio dva puta. da li je sledeci kobni?
Link to comment

juče sam našla fotografiju na kojoj imam cipele koje sam kupila kod "kralja". pišem ovde za nezaborav jer nema obućarske nostalgije (čitam sad gastronomsku, pa se setih). druga omiljena lokacija mi je bila na uglu majke jevrosime i takovske, ne znam kako se zvao obućar ali pravio je spenserice i čizmice od velura "na rese" kao niko. sad da okačim yt "o, mladosti" pa da lalam.

Link to comment
Kupio u Office shoes Vans (authentic, platnene, sive), odlepile se sa strane posle dva nošenja. Nije da je strašno, ali ima tu tendenciju.
imas racun vrati patike.
Link to comment
:( nemoj tako, ja sam kupio crne al u Madnessu. nosio dva puta. da li je sledeci kobni?
Pažljivo biraj sledeći put kad ćeš da ih obuješ.
Link to comment

sto ne privatnik? ja sam tamo poslao mladjeg brata, bio mi je mega zahvalan. sije po narudzbini, cifra je valjda oko 3 i po soma. bargain, choeche

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...