Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ne bih, odvratne su. Mogu da ih zamislim na nekoj bivsoj dizelasici koja zeli da ostane verna svom sportskom stajlu, ali i da bude chic i segsi u isto vreme.

Link to comment
ja se oblacim za sebe i za druge zene. mislim da su mi se ove wedges svidele jer su me, ne znam ni sama zasto, podsetile na pretproslu sezonu balenciaga cipela... na koje sam odlepilaIMG_2630.jpgBalenciagaShoe.jpg
ovo proizvodi Rudo, el da?
Link to comment

Naleteo na nešto malo snižene Hyperfuse i prelomio...

http://www.youtube.com/watch?v=vVA3_4mxI6Y http://www.youtube.com/watch?v=SygHhAPSp8w... znam da je plaćen da to priča, ali quite frankly - I don't care.

The Nike Zoom Hyperfuse 2011 is designed for the athlete that demands style, durability, breathability and responsiveness all in a revolutionary, lightweight basketball shoe. Nike's Hyperfuse technology combines lightweight breathability and durability with a more efficient manner. Lightweight Phylon™ midsole provides impact protection and comfort coupled with forefoot Nike Zoom™ unit for low to the ground responsiveness. Solid rubber outsole with herringbone traction pattern offers the ultimate in on-court traction. Wt. 12.4 oz.... i da, baš su lagane. Uzeo sam u ovoj boji, izbor u Beogradu i nije neki:

Zapatillas-de-baloncesto-Nike-Zoom-Hyperfuse-2011-&8211;-Hombre-454136_105_A.jpg?wid=500&hei=375&fmt=jpeg&

Lepo je vreme, dugo nisam imao basket patiku, a Adizero su skuplje i nekako ipak gadnije.

Link to comment
  • 4 weeks later...

doteralo cara do duvara (otvaram sezonu postova zacinjenih narodnim izrekama). potrebna mi je udobna obuca, kampers tipa, al' ako moze malo jeftinije. predlozi?

Link to comment
Udri neke dobre tike, jebe ti se. Ako oš da ipak imaju nešto cipelasto, vidi ovo, čuh samo ludačke pohvale o udobnosti.
what she said:
doteralo cara do duvara (otvaram sezonu postova zacinjenih narodnim izrekama). potrebna mi je udobna obuca, kampers tipa, al' ako moze malo jeftinije. predlozi?
:fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...